https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 64

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Lénárd Sándor: A római konyha. Bp., 1963. Magvető
1
17112.

Lénárd Sándor: A római konyha. Bp., 1963. Magvető

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Mohácsi Mátyás: Őszibaracktermesztés. Bp., 1954. Mezőgazdasági. + Mohácsy-Porpáczy: Bogyósgyümölcsűek. Bp., 1952. Mezőgazdasági
1
17113.

Mohácsi Mátyás: Őszibaracktermesztés. Bp., 1954. Mezőgazdasági. + Mohácsy-Porpáczy: Bogyósgyümölcsűek. Bp., 1952. Mezőgazdasági

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Winkler János: Baromfitenyésztés. Kiadja: Országos Magyar Gazdasági Egyesület Könyvkiadóvállalata. Bp., 1938,"Pátria", 4+247+1 p.+VIII t. (színes táblák.) Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel. Ritka!
1
17114.

Winkler János: Baromfitenyésztés. Kiadja: Országos Magyar Gazdasági Egyesület Könyvkiadóvállalata. Bp., 1938,"Pátria", 4+247+1 p.+VIII t. (színes táblák.) Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel. Ritka!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Cserháti Sándor: Általános és különleges növénytermelés. I kötet: Általános növénytermelés. Magyar-óvár, 1900, Czéh Sándor, VIII+584 p. Átkötött, javított félvászon-kötés, kopott borítóval. Első kiadás.
1
17115.

Cserháti Sándor: Általános és különleges növénytermelés. I kötet: Általános növénytermelés. Magyar-óvár, 1900, Czéh Sándor, VIII+584 p. Átkötött, javított félvászon-kötés, kopott borítóval. Első kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Augustin Béla-Dr. Jávorka Sándor-Giovannini Rudolf-Dr. Rom Pál: Magyar Gyógynövények. II.  színes táblák. Az ábrákat Jávorka Sándor irányításával festette Csapody Vera. Bp., 1948, Földművelésügyi Minisztérium,(Kiss János-ny.), XIV+2 p.+192 t. (színes, 1-190-ig számozva + 119 a,b). Átkötött egészvászon-kötés.
1
17116.

Dr. Augustin Béla-Dr. Jávorka Sándor-Giovannini Rudolf-Dr. Rom Pál: Magyar Gyógynövények. II. színes táblák. Az ábrákat Jávorka Sándor irányításával festette Csapody Vera. Bp., 1948, Földművelésügyi Minisztérium,(Kiss János-ny.), XIV+2 p.+192 t. (színes, 1-190-ig számozva + 119 a,b). Átkötött egészvászon-kötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bánhegyi Ferenc-Csajághy Károly: A méhek észszerű serkentő etetése. (A többtermelés figyelembevételével.) Bp.,1943,Általános Nyomda, 60+2 p. Kiadói papírkötés, a gerincen apró szakadással, a borítón folttal.
1
17117.

Bánhegyi Ferenc-Csajághy Károly: A méhek észszerű serkentő etetése. (A többtermelés figyelembevételével.) Bp.,1943,Általános Nyomda, 60+2 p. Kiadói papírkötés, a gerincen apró szakadással, a borítón folttal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Méhészkedjünk korszerű méhészeti eszközökkel. Bp., én., Országos Méhészeti Szövetkezeti Vállalat, (Révai-ny.), 32 p. Kiadói papírkötés.
1
17118.

Méhészkedjünk korszerű méhészeti eszközökkel. Bp., én., Országos Méhészeti Szövetkezeti Vállalat, (Révai-ny.), 32 p. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
6
 
Lajos Mari-Hemző Károly szakácskönyvei, 6 db:  99 Húsétel 33 színes ételfotóval. 99 Szárnyasétel 33 színes ételfotóval. 99 Ünnepi étel 33 színes ételfotóval. 99 Előétel 33 színes ételfotóval. 99 Sajt- és tojásétel 33 színes ételfotóval. 99 Gyümölcsös édesség 33 színes ételfotóval. Bp.,1983-1990,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, az egyik hátsó szennylapján recept bejegyzéssel, egy könyvtári példány, egyébként jó állapotban.
1
17119.

Lajos Mari-Hemző Károly szakácskönyvei, 6 db: 99 Húsétel 33 színes ételfotóval. 99 Szárnyasétel 33 színes ételfotóval. 99 Ünnepi étel 33 színes ételfotóval. 99 Előétel 33 színes ételfotóval. 99 Sajt- és tojásétel 33 színes ételfotóval. 99 Gyümölcsös édesség 33 színes ételfotóval. Bp.,1983-1990,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, az egyik hátsó szennylapján recept bejegyzéssel, egy könyvtári példány, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lajos Mari-Hemző Károly:  99 Sütemény és torta 33 színes ételfotóval. Bp.,1986,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, a hátsó szennylapján recept bejegyzéssel.
1
17120.

Lajos Mari-Hemző Károly: 99 Sütemény és torta 33 színes ételfotóval. Bp.,1986,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, a hátsó szennylapján recept bejegyzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes könyvtétel, 5 db:  Dr. Oláh Andor-Kállai Klára-Vadnai Zsolt: Reformkonyha.  Cseh Mária-Pirchala István: 400 kínai recept.  Simeoni Szekeres Mária: Itáliai ízek.  Frank Júlia: Szárnyasparádé. 460 étel házi- és vadászárnyasból.  Monspart Éva-Salamon Magda: Főzzünk másképp is.  Bp., 1984-1987, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, változó.
1
17121.

Vegyes könyvtétel, 5 db: Dr. Oláh Andor-Kállai Klára-Vadnai Zsolt: Reformkonyha. Cseh Mária-Pirchala István: 400 kínai recept. Simeoni Szekeres Mária: Itáliai ízek. Frank Júlia: Szárnyasparádé. 460 étel házi- és vadászárnyasból. Monspart Éva-Salamon Magda: Főzzünk másképp is. Bp., 1984-1987, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, változó.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Stahl Judit: Enni jó. Bp., 2002, Park. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
17122.

Stahl Judit: Enni jó. Bp., 2002, Park. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pálinkás Gyula: Szőlészeti és borászati zsebkönyv. Bp., 1955, Mezőgazdasági. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
1
17123.

Pálinkás Gyula: Szőlészeti és borászati zsebkönyv. Bp., 1955, Mezőgazdasági. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse