1917 Hadi mozsár. Német, 1914-1917 Durch Krieg zum Sieg felirattal / German military mortar with commemorating inscprition World War I. d: 13 cm, m: 11 cm
1918 "Magyar Katonák! Kiért harcoltok ti! Ausztria császárjáért és Magyarország királyért! Vagy pedig a németek császárjáért? Ti csakis a németek császárjáért harcoltok, a magyar hadsereg morálját romboló I. világháborús röplap, szakadt, 23x16 cm
1918 Osztrák-magyar, újpesti hadnagy hadifogoly fényképes igazolványa, "Kommando des Kontumazlegers der k.u.k. 4. Armee für Heimgekehrte" fejléces papíron, "K.u.k. Abwehroffizier des Übernahme Station Nr. 403." bélyegzéssel.
1919 A felrobbantott Párkányi híd. Csehszlovák bélyeggel és bélyegzéssel, a lapot író lány a képen / Demolished brigde at Sturovo with Chechoslovakian stamp and cancellation. The girl who wrote the card is on the picture 9x14 cm
cca 1920-1940 "Emlékül a haza szolgálatára", Horthy Miklós kormányzó arcképével, angyalos-koronás nemzeti kis-, Erdély-, és hármashalmos-kettős keresztes magyar címerrel, valamint a Szabadság-téri Trianon-szoborcsoport (Nyugat-,Észak-,Dél-,Kelet-) alakjaival díszített nagyalakú obsit, Bp., Kincs Emil-ny., üvegezett fa keretben., 56,5x41 cm
1924 A M. Kir. Ludovika Akadémiának 1924. aug. 20.-án felavatott Akadémikusainak tablófotója, fotó kartonon, Bp, Goszleth I. és Fia műterméből, sérült, kisebb hiányokkal, 25x32 cm