Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 218
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1419159
10644
339
Ex libris - small-graphics
Szűcs János (1917-1995):Ex Libris. Rézkarc, papír, / Etched bookplate 10x8 cm
1335496
10645
339
Ex libris - small-graphics
Takács Dezső (1933-): Asztalos. Színes linó, papír, jelzés nélkül. 17×12 cm
1319285
10646
339
Ex libris - small-graphics
Takács Dezső (1933-): Csillét toló. Színes linó, papír, jelzés nélkül. 10×17 cm
1846176
10647
339
Ex libris - small-graphics
1419863
10648
339
Ex libris - small-graphics
Tempinszky István (1907-1979): A földtan tanítása. Rézkarc, papír, jelzett, 8,5x5,5 cm
1419887
10649
339
Ex libris - small-graphics
Oskar Thorsen (?-?): Albrecht Dürer, Ex Libris. Rézmetszet, papír, jelzett, 9×6.5 cm 1419760
10650
339
Ex libris - small-graphics
Tolli, Vive (1928- ): Ex libris, rézkarc, papír, jelzett, 9,5×6,5 cm
1434672
10651
339
Ex libris - small-graphics
Vive Tolli (1928- ): Ex libris Juri Pajusoo. Rézkarc, papír, pecséttel jelzett, 6.5×6 cm
1419697
10652
339
2200
Ex libris - small-graphics
Torró Vilmos (1935-2001): Férfiportrék, 2 db. Rézkarc, papír, jelzett, 14x10 cm és 15x12 cm.
1419681
10653
339
Ex libris - small-graphics
Torró Vilmos (1935-2001): Sára Irén könyve, In Mermoriam Kovács Margit. Rézkarc, papír, jelzett, 9x9 cm.
1434286
10654
339
Ex libris - small-graphics
Gianni Trevisan (?-?): Ex Libris Luciano Schiavo. Rézmetszet, papír, jelzett a nyomaton, 7 x 6.5 cm
1419804
10655
339
Ex libris - small-graphics
Tyihanovics, Jevgenyij Nyikolajevics (1911-2005): Ex libris Jevgenyija Minajeva, rézkarc, papír, jelzett, 6×3,5 cm / Tikhanovich, Evgeniy Nikolayevich (1911-2005): Ex libris Evgenyiya Minayeva, copper etching, on paper, signed, 6×3,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF