Ex libris - Kleingrafik

Zahl der Lose: 218

Szűcs János (1917-1995):Ex Libris. Rézkarc, papír,   / Etched bookplate 10x8 cm
10644.

Rufpreis:
1 000 HUF

Takács Dezső (1933-): Asztalos. Színes linó, papír, jelzés nélkül. 17×12 cm
10645.

Rufpreis:
800 HUF

Takács Dezső (1933-): Csillét toló. Színes linó, papír, jelzés nélkül. 10×17 cm
10646.

Rufpreis:
800 HUF

10647.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tempinszky István (1907-1979): A földtan tanítása. Rézkarc, papír, jelzett, 8,5x5,5 cm
10648.

Rufpreis:
1 200 HUF

Oskar Thorsen (?-?): Albrecht Dürer, Ex Libris. Rézmetszet, papír, jelzett, 9×6.5 cm
10649.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tolli, Vive (1928- ): Ex libris, rézkarc, papír, jelzett, 9,5×6,5 cm
10650.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vive Tolli (1928- ): Ex libris Juri Pajusoo. Rézkarc, papír, pecséttel jelzett, 6.5×6 cm
10651.

Rufpreis:
1 000 HUF

Torró Vilmos (1935-2001): Férfiportrék, 2 db. Rézkarc, papír, jelzett, 14x10 cm és 15x12 cm.
10652.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Torró Vilmos (1935-2001): Sára Irén könyve, In Mermoriam Kovács Margit. Rézkarc, papír, jelzett, 9x9 cm.
10653.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gianni Trevisan (?-?): Ex Libris Luciano Schiavo. Rézmetszet, papír, jelzett a nyomaton, 7 x 6.5 cm
10654.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tyihanovics, Jevgenyij Nyikolajevics (1911-2005): Ex libris Jevgenyija Minajeva, rézkarc, papír, jelzett, 6×3,5 cm /  Tikhanovich, Evgeniy Nikolayevich (1911-2005): Ex libris Evgenyiya Minayeva, copper etching, on paper, signed, 6×3,5 cm
10655.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF