cca 1954 Sztálinváros építése, Ék Sándor (1902-1975) festőművész és fotóriporter hagyatékából, 13 db jelzés nélküli vintage fotó, 6x8,5 cm és 17,4x12,3 cm között
cca 1960 Gisser Gyula (1901-1986): Munka közben, jelzés nélküli feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, kartonra kasírozva, a Budai Fotó- és Filmklub pecsétjével, széleken kopásnyomokkal, 39,5x28 cm
cca 1938 Osoha László (1899-1970) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás (Vasárnapi mise előtt), 22x17,3 mm
cca 1930-1940 Reich Péter Cornel: Az újpesti hídról nézve, megjelent a Tükörben, jelzetlen vintage fotó, feliratozva, a szerző hagyatékából, 22x17 cm + cca 1930 Reich Péter Cornel: Vasárnapi pecás az Újpesti-híd alatt, pecséttel jelzett vintage fotó, 22,5x17,5 cm