cca 1850 Lovasokat, kocsikat ábrázoló ambrotípia dombornyomott bőr tokban, belül bársony béléssel, / cca 1850 Original ambrotyp photo of coaches and horses in leather case. Size closed: 8x10 cm
cca 1900 Fiatalember portréja, Saul New York, keményhátú fotó, kissé sérült kartonnal, 11x16 cm./ cca 1900 Portrait of a young man, Saul New York, board photo, little bit damaged, 11x16 cm.
cca 1870 Ferrotípia, kutyás hölgy. (bullterrier?) nagyobb méretű, díszes keretben, / cca 1870-80 vintage ferrotyp photo with dog. In ornamented frame. 10x12 cm
cca 1850 Dagerrotípia dombornyomott bőr tokban, belül bársony béléssel, a bélésen hajós jelvénnyel. A bőr tok gerince laza, részben elengedett. A dagerrotípia hibátlan. / cca 1850 Original daguerrotyp photo in leather case with sailor emblem. Size closed: 10x12 cm
1943 Zalaegerszeg, Csány László Fiú Felsőkereskedelmi Iskola tanárai és végzett növendékei, kistabló nevesített portrékkal, felületén törésnyomokkal, 13x18 cm