Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 212

15012.

Rufpreis:
5 000 HUF

15013.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Kiss Ernő-Kiss Ernőné: Túrázások a Balaton-felvidéken.Balatonfüred, Tihanytól-Balatonakaliig.  Balatonakali-Nagyvázsonytól-Kapolcs-Köveskál-Szentbékkála-Ábrahám-hegyig. Szerzői kiadás. Kiskunlacháza,é.n., Press+Print Kft. Kiadói spirál-kötésben, jó állapotban.
15014.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Móricz Virág: Szárnyasoltárok a bártfai Szent Egyed templomban. Bp., 1932. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15015.

Rufpreis:
3 000 HUF

15016.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rékai András: Budavári gyertyák. Márk Tivadar illusztrációival. Bp., 1943, Officina, 86 p. Első kiadás. Kiadói karton kötés, szakadozott kiadói papírborítóban. A szerző, Rékai András (1901-1968) által.
15017.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dr. Wick Béla: A kassai Szent Rozália kápolna története. Kassa, 1935, Szent Erzsébet Nyomda. Kiadói papírkötés, gerince kissé sérült, egyébként jó állapotban.
15018.

Rufpreis:
2 400 HUF

Magyarország képekben. Honismertető album I-II. kötet. Szerk.: Nagy Miklós. Benne a kísérő tanulmány füzet: Lukácsy Sándor: A Honismertető albumról és szerkesztőjéről, Nagy Miklósról. Bp., 1989, Minerva-Helikon, 392+384 p. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói sérült műanyag védőfóliában. Reprint kiadás.
15019.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyarország és Erdély képekben. I-IV. kötet (Két kötetben.) Szerk.: Kubinyi Ferenc - Vahot Imre. Bp., 1985, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírtokban, jó állapotban. Reprint kiadás.
15020.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szigetvári György: Mai séta a régi Kaposváron. Kaposvár, 1989, Kaposvári Városszépítő Egyesület. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a borító háta foltos, jó állapotban.
15021.

Rufpreis:
2 000 HUF

15022.

Rufpreis:
4 000 HUF

15023.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF