M. Platen: Die Neue Heilmethode. 1-2. Band. Berlin-Leipzig-Wien-Stuttgart,(1901), Deutsches Verlaghaus Bong & Co. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült, hiányos kihajtható melléklettel.
J. Toman-J. Felix-K. Hísek: A természet képekben. Környezetünk növény- és állatvilága. Bp.,1983,Natura. Második, változatlan kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Dr. Dudich Endre: Rendszeres állattan. III. Ízeltlábú állatok. (Arthropoda.) Tudományos Gyűjtemény 22. Pécs, 1927, Danubia. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal.
The soils and soil associations of Israel. By J. Dan, D.H. Yaalon, H. Koyumdjisky and Z. Raz. Jerusalem, 1962, Ministry of Agriculture - Hebrew University. 25 p. Kiadói papírkötésben, gerincén vászoncsíkkal megerősítve, térképmelléklettel.
Otto Schmid: Die Mathematik des Funktechnikers. Stuttgart, 1940, Franckh'sche Verlagshandlung. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
Dr. Forel Ágoston: A nemi kérdés. Természettudományi, lélektani és egészségtani tanulmány a jövendő fontos szociális feladatainak megoldási kísérleteivel. Bp., 1926, Nova. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.