Vegyes szakácskönyv tétel, 18 db: Közte: Horváth Ilona szakácskönyv, Magyar tájak ételei, Ízek a világból, Natúrkonyvha, Pelle Józsefné: Nem boszorkányság, Túrós Lukács: Lányok, asszonyok, szakácskönyve...stb. Különféle kiadásban. Változó állapotban.
Dr. Istvánffi Gyula: Tanulmányok a szőlő fakórothadásáról. A M. Kir. Központi Szőlészeti Kísérleti Állomás és Ampelologiai Intézet közleményei. II. kötet. Szerk.: Csik-mádéfalvi Dr. Istvánffi Gyula. Bp.,1902, Pallas Rt.,VII+290 p.+I-XXIV t (számozott, színes, kétlapos lithográfiák.) Kiadói papírkötés, a szöveg részen felvágatlan lapokkal, megviselt állapotban, a kötése sérült, szétvált, a gerince részben hiányos. Ritka!
Állattenyésztés I.-II. kötet: Általános állattenyésztés. Gazdasági állatok takarmányozása. II. kötet: Szarvasmarhatenyésztés. Juhtenyésztés. Lótenyésztés. Szerk.: Horn Artúr. Bp.,1976, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötés, a II. kötet volt könyvtári példány.
Dr. Weiser István-Dr. Zaitschek Arthur: Takarmányozástan. Bp.,[1930], Légrády Nyomda és Könyvkiadó Rt. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé foltos gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal.