1939 Vitéz nemes nagyrákói és kelemenfalvi Rakovszky György (1892-1962) a m. kir. budapesti I. honvéd hadtestparancsnokság vezérkari főnökének, ezredesnek, később m. kir. honvéd altábornagynak a gépelt levele Dálnoki-Kováts Gyula (1885-1958) ny. kereskedelem- és közlekedésügyi miniszteri államtitkárnak, tábornoknak, az Országos Protestáns Napok bélyegei ügyében, a m. kir. budapesti I. honvéd hadtestparancsnokság vezérkari főnökének fejléces papírán, Rakovszky György aláírásával.
cca 1940 Hermann Göring (1893-1946) marsall és Wehrmacht főtisztek vadászaton Seckenburg (Sapowednoje) mellett. Eredeti fotó a készítő helyi fényképész pecsétjével. 12x9 cm / ca 1940 Herman Göring and Wehrmacht officers on a hunt near Seckenburg (Sapowednoje) Original photo with makers seal. 12x9 cm
32 lapos osztrák katonai repülős I világháborús játékkártya pakli facsimile kiadás. Nagyon szép állapotban, aranyozott sarkokkal. hozzá eredeti papírzacskó / Deutsche Luftfahrer Spielkarte German military war playing card. Facsimile issue 32 pieces in mint condition. with original pack.
Az ellenforradalom után elfogott fehéreket kísérnek az Üllői úton, másolat, készült a M. Kir. Hadimúzeum fényképészeti műtermében, hátoldalán pecséttel jelzett, feliratozott, 17x23 cm
Vörös géppuskások a pesti Dunaparton, másolat, készült a M. Kir. Hadimúzeum fényképészeti műtermében, hátoldalán pecséttel jelzett, feliratozott, 17x23 cm