Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 215

A Hermann Ottó Múzeum évkönyvei  III.; V.; kötetek összesen 2 kötet.. Szerk.: Zádor Tibor. Miskolc, 1960-65, Hermann Ottó Múzeum. Egészvászon kötésben. Megjelentek 700 példányban. + hozzá: Nógrád Megyei Múzeumok évkönyve. 1975/21. N. M. múzeumok igazgatósága.
15544.

Rufpreis:
2 000 HUF

15545.

Rufpreis:
1 200 HUF

15547.

Rufpreis:
1 600 HUF

15549.

Rufpreis:
1 800 HUF

15550.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

15552.

Rufpreis:
2 800 HUF

15553.

Rufpreis:
1 200 HUF

15556.

Rufpreis:
800 HUF

15557.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

15558.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Mohl Antal: Győr eleste és visszavétele. 1594-1598.  Győr, 1913. Győregyházmegye Könyvsajtója, 135 p. Papírkötés, rossz állapotban, a borítója hiányzik, foltos, a fűzése sérült laza.
15563.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Bács-Kiskun megye műemlékjegyzéke. Országos Műemléki Felügyelősség. Bp.,1964, É. M. Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
15566.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF