A Hermann Ottó Múzeum évkönyvei III.; V.; kötetek összesen 2 kötet.. Szerk.: Zádor Tibor. Miskolc, 1960-65, Hermann Ottó Múzeum. Egészvászon kötésben. Megjelentek 700 példányban. + hozzá: Nógrád Megyei Múzeumok évkönyve. 1975/21. N. M. múzeumok igazgatósága.
Sas Péter: A kolozsvári Szent Mihály templom. Az előszót írta Czirják Árpád érseki helynök-plébános. Kolozsvár, 1998, Gloria Kiadó, Gloria Nyomda-ny.,128 p.+ 4 t. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Dr. Mohl Antal: Győr eleste és visszavétele. 1594-1598. Győr, 1913. Győregyházmegye Könyvsajtója, 135 p. Papírkötés, rossz állapotban, a borítója hiányzik, foltos, a fűzése sérült laza.
Bács-Kiskun megye műemlékjegyzéke. Országos Műemléki Felügyelősség. Bp.,1964, É. M. Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.