Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 180

15856.

Rufpreis:
1 000 HUF

15857.

Rufpreis:
1 000 HUF

id. Alliquander Ödön: A magyarországi szénbányavállalatok s az ásványszénbányászat 1940-ben. A bányászat, kohászat, és földtan klasszikusai. IV. kötet. Miskolc, 1989, Nehézipari Műszaki Egyetem Könyvtára és Levéltára. Kiadói papírkötés.
15858.

Rufpreis:
1 200 HUF

Katona Tamás (szerk.): A korona kilenc évszázada. Bp., 1979, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
15859.

Rufpreis:
1 200 HUF

15860.

Rufpreis:
1 600 HUF

Főzy István: Nopcsa báró és a Kárpát-medence dinoszauruszai. Tatabánya, 2000, Alfadat-Press. Szövegközti fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés.
15861.

Rufpreis:
2 400 HUF

Füzesné Hudák Juliannak-Erdész Ádám (szerk.): Egy nyomdaműhely titkaiból. Kiállítás az Országos Széchényi Könyvtárban, Gyomai Kner Nyomda 1882-2007. 2007, Országos Széchényi Könyvtár, Gyomai Kner Nyomda. Kiadói papírkötésben.
15862.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bán Péter(szerk.): Magyar történelmi fogalomtár I-II. kötet. Bp., 1989, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15863.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gróf Teleki Pál: Beszédek 1939. Bp.,é.n.,Stádium, 121+2 p. Kiadói papírkötés.
15864.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vitéz Veszprémy Dezső: Tali és Széchi-szigeti Dr. Thaly Kálmán életrajza I. kötet Bp., 1928, 1 t.+109 p. Kiadói papírkötés, kis hiánnyal a gerinccel.
15865.

Rufpreis:
1 000 HUF

Letűnt civilizációk nyomában. Szerk.: Bourbon, Fabio - De Fabianis, Valeria Manfert. Bp., 1998, Alexandra. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15866.

Rufpreis:
2 000 HUF

Longhena, Maria: Az ősi Mexikó. Bp., 1998, Officina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15867.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF