https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 228
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1833229
16846
337
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Egry Mária: Sváby Lajos. Bp., 1987. Fűzve, papírkötésben. (a fűzés elvált), Bán András: Gyulai Líviusz (Corvina műterem) Bp., 1987. Fűzve, papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1833213
16847
337
0
3000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Muther Richard: A festőművészet története. Fordította Lengyel Géza. Függelék: Lyka Károly: Magyar képírás. Budapest, é.n., Révai Testvérek. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötésben, jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
1833287
16848
337
0
2200
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Markó. A bevezető tanulmányt írta és a képeket válogatotta: Szvobda Dománszky Gabriella. Bp.,2004,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1833171
16849
337
0
5000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály élete és munkái. II. kötet. Bp., 1898, Singer és Wolfner, (Hornyánszky-ny.), 117-235+9 p.+10 t. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Átkötött aranyozott műbőr-kötés, az eredeti papírborító sérült, javított, 2 illusztráció hiányzik, pár lapon kis lyuk, de a szöveget nem érinti. Csak II. kötet.
Das Lot is nicht erreichbar
1821854
16850
337
0
1200
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Bárányné Oberschall Magda: Magyar bútorok. Officina Képeskönyvek. Bp.,1941, Officina, 30+2 p.+32 t.+2 p. (Fekete-fehér fotók.) Kiadói kartonált papírkötés, sérült, hiányos gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
1823093
16851
337
0
3200
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Juan Manuel Clark: Stilografiche. hn.,2003, Fabbri. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés, olasz nyelvű töltőtoll katalógus. 1819667
16852
337
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Kovács Margit Gyűjtemény. Szerk.: Petényi Katalin. Szentendre,1976, Pesti Magyar Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1822045
16853
337
0
6000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy vegyes művészeti katalógus tétel, közte néhány művészeti folyóirat és képeslap, kb. 70-80 db, különféle kiadásban, változó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1822098
16854
337
0
1200
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Tradition und Widerspruch. 175 Jahre Kunstakademie München. München, 1985, Prestel-Verlag. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, jó állapotban / paperback, good condition
Das Lot is nicht erreichbar
1822104
16855
337
0
1000
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Réber antológia. Bp., 2003, Holnap Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1822088
16856
337
0
800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Üveg, kerámia és porcelán 1966-1967. Ankét a Magyar Iparművészeti Főiskolán. Bp., 1967, Magyar Iparművészeti Főiskola. Papírkötésben, jó állapotban. 1822083
16857
337
0
800
Books: Architecture, Art
Kunstobjekte & Papier
1
Látvány. Magyar művészet a színház és a film között. Bp., 1998, Műcsarnok. Papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse