Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 157
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1885327
15792
336
Books: History
Mályusz Elemér: Zsigmond király uralma Magyarországon 1387-1437. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, jó állapotban.
1868447
15793
336
Books: History
Mályusz Elemér: A konstanzi zsinat és magyar főkegyúri jog. Értekezések a történeti tudományok köréből 9. Bp., 1958, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, ceruzás aláhúzásokkal, a sarkánál sérüléssel, javított gerinccel. Megjelent 700 példányban.
1883369
15794
336
Books: History
Steven Runciman: A keresztes hadjáratok története. Bp.,1999, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 1886019
15795
336
Books: History
A Nemzeti Színház. Dokumentumok. Összeállította és bevezette: Kerényi Ferenc. Bp., 1987, Corvina, 38+2 p.+XII t. Kiadói mappában. 1889107
15796
336
Books: History
Bácskai Vera-Nagy Lajos: Piackörzetek, piacközpontok és városok Magyarországon 1828-ban. Bp.,1984, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1889398
15797
336
Books: History
Henry Bedingfeld-Peter Gwynnn-Jones: Címertan. Fordította: Végh István. Bp., 1994, Maecenas. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1889627
15798
336
Books: History
Történelem a színfalak mögött. Szerk.: Szatmáry Nóra. Fordította: Soproni András. Bp., 2013, Reader's Digest. Kiadói kartonált papírkötés. 1885676
15799
336
Books: History
Magyarok, alánok, jászok. Szerk.: Sárba Katalin. Bp., 2014, Forrás Művészeti Intézet. Kiadói papírkötés, magyar és orosz nyelven.
1819654
15800
336
Books: History
Brigitte Hamann: Rudolf. A trónörökös és a lázadó. Fordította: R. Szilágyi Éva. Bp.,1990, Árkádia. Kiadói papír-kötés.
1884267
15801
336
Books: History
Jobbágylevelek. Összeállította, s az előszót írta: H. Balázs Éva. Magyar Történelmi Társulat. Bp.,1951, Közoktatási Kiadóvállalat. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben, hiányzó elülső szennylappal. 1883261
15802
336
Books: History
1885363
15803
336
Books: History
Henry Adams: Thomas Jefferson első elnöksége. 1801-1805. Fejezetek az Amerikai Egyesület Államok történetéből. Válogatta és az utószót írta: Kodolányi Gyula. A jegyzeteket összeállította: Király László és Kodolányi Gyula. Fordította: Pap Mária. A versbetéteket Kiskun Farkas László és Rakovszky Zsuzsa fordította. Clio. Bp.,1986, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF