Foto

Zahl der Lose: 258

Tátra villamosok, 4 db fotó, 15×10,5 cm
12469.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1956 Budapesti mézeskalács készítő, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 5 db vintage negatív, 6x6 cm
12470.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1930-1940 Vegyes fotónegatív tétel: csoportképek, portrék, tájképek, stb., 4 csomagban, összesen kb. 30 db
12471.

Rufpreis:
3 000 HUF

1911 Budapest-Hűvösvölgy, társaság étteremben, fotó, hátulján feliratozva, sérült
12472.

Rufpreis:
1 000 HUF

1870-1900 Női és férfi portrék, keményhátú kabinetfotók F. Bopp innsbrucki műterméből, 4db, cca 11x6cm
12473.

Rufpreis:
800 HUF

1870-1900 Női és férfi portré, keményhátú kabinetfotók Reilmayer mümcheni és Bamberger frankfurti műterméből, 2db, cca 11x6cm; valamint cca 1900 Férfi egészalakos fotója, A. Funk nagykikindai műterméből, 10,5×6,5 cm
12474.

Rufpreis:
800 HUF

1880-1900 Férfi portré, keményhátú kabinetfotók Scherner és Haninger innsbrucki műterméből,2db, cca 11x6cm
12475.

Rufpreis:
800 HUF

1904 Arad, Füleslabda szövetség országos bajnokságának győztes csapata. Hátoldalt feliratozott fotó. 12x9 cm   A századfordulón a legnépszerűbb csapatjáték a füleslabdázás volt. Száz évvel ezelőtt fektették le a szabályait, ami így szólt: ,,Olyan tömör, 2 kg-os, 25-30 cm átmérőjű bőrlabdával játsszák, amelyen bőrszalagból készült, bőr fogó, fül van. A szemben álló két, 10-10 tagból álló csapat tagjai az ellenfél kapuja felé dobják a labdát: ha a levegőben kapják el, akkor két kézzel, ha a földre esett, akkor a fülénél fogva továbbíthatják. Gólt akkor érnek el, ha az ellenfél kapuja fölött sikerül átdobniuk a labdát. Az a csapat győz, amely az előre megállapított idő alatt több gólt dob.
12476.

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1900-1930 Vegyes fotó tétel, összesen 80 db, közte: katonai képek, életképek, műtermi fotók, 7,5x11 és 8,5x13,5 cm közti méretben
12477.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1910 2 db vadász fotó, prédákkal, egyik Joanovits & Copm. Versec műterméből, 14,5x9 és 17x11,5 cm
12478.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ék Sándor (1902-1975) festőművész: Dunántúli tájak, Balaton, 30 db fotó jelzés nélkül, a szerző hagyatékából, 6x9 cm
12479.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1930 4 db balatoni halászattal foglalkozó fénykép
12480.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF