Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1682600
10012
335
50000
1881126
10013
335
Barcsay jelzéssel: Torzó. Ceruza, papír, 57×36 cm
1851998
10014
335
Barcsay jelzéssel: Alakok. Szén, papír, 21×30 cm 1850376
10015
335
Barna Ilona (1897-1974): Riva 1927. Akvarell, papír, jelzett, 41×24 cm 1881163
10016
335
Basch jelzéssel: Lány portré. Szén, papír, 70×50 cm
1856176
10017
335
Basch jelzéssel: Női portré. Szén, papír, felcsavarva, 66×50 cm
1881084
10018
335
Bálint jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, farost, 40×30 cm 1840489
10019
335
Eugene Bejrot (1867-1931): Szajna part horgásszal. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett keretben, 18×14 cm 1780607
10020
335
1860410
10021
335
Benczúr jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, vászon, 29×40 cm
1867224
10022
335
Bernáth jelzéssel: Téli patak part. Olaj, vászon, sérült, hibás keretben, 40×52 cm 1880549
10023
335
Biai jelzéssel: Csábító tekintet. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 25×20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF