Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 28
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1794239
10512
335
Ex libris - small-graphics
Muggi Wille Nielsen (1923-): Ex libris Ella Enyel. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 13×7 cm
1822027
10513
335
Ex libris - small-graphics
Nagy Zoltán (1916-1987): Erzsébet híd, Rézkarc, papír, jelzett, 5×16 cm 1782246
10514
335
Ex libris - small-graphics
Nikelszky Géza (1877-1966): Ex libris Hajdu Gyula. Klisé, papír, jelzett a klisén, 7×4,5 cm
1794388
10515
335
Ex libris - small-graphics
Reich Károly (1922-1988): Ex libris P Mikó Ildikó. Klisé, papír, jelzés nélkül, 7,5×4,5 cm
1794317
10516
335
100
Ex libris - small-graphics
C Sarza Rivera (?-?): Ex libris Ramon Garcia Diego. Litográfia, papír, jelzett a litón, 9×5 cm 1846176
10517
335
Ex libris - small-graphics
1794252
10518
335
100
Ex libris - small-graphics
Oskar Thorsen (?-?): Ex Libris, Leonardo da Vinci. Rézkarc, papír, jelzett, 9×6,5 cm 1845973
10519
335
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Mérnök ex libris (Heimann Pál), fameszet, papír, jelzett a dúcon. 6x7 cm
1794375
10520
335
Ex libris - small-graphics
Ladislav Vlodek (1907-1996): Erotikus ex libirs Karolj Zakovic. Fametszet, papír, jelzett, 12×10 cm
1879995
10521
335
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Állatok, 3 db. Litográfia, papír, 13×9,5 cm 1881323
10522
335
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Vallásos illusztrációk, fametszet, papír, 22 db, 14×7 cm 1879274
10523
335
19000
Ex libris - small-graphics
cca 190-1940 Vegyes ex libris tétel, benne magyar grafikusok munkáival (Fery Antal, Drahos István, Haranghy Jenő, Buday György, Mennyhárt József és mások), több mint 200 db. Különféle nyomótechnikákkal, 6x7 cm és 19x13 cm közötti méretben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF