https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen Zahl der Lose: 56
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1854473
15712
335
0
2400
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Kő András: A Grosics. Bp., 2008, Apriori International. Második kiadás. Számos fotóval, a könyv végén személyi (adat)lappal, és válogatott mérkőzések részletes felsorolásával. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1812339
15713
335
0
2000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Adorján András: Black is ok! Bp.,1992, Kossuth. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1341865
15714
335
0
1600
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Ronniger, Karl: Försters Turistenführer in Wiens Umgebung. 3. köt. Bécs, 1923, Artaria. Térképmellékletekkel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1826991
15715
335
0
1800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Lilienthal Andor: Életem, a sakk. Bp.,1985, Sport. Kiadói papírkötés, kopottas gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
1635164
15716
335
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 3. füzet: Atlétika. Bp., 1926, Stádium, 96 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, Nagydorogi Levente Egyesület pecsétjével.
Das Lot is nicht erreichbar
1812302
15717
335
0
1200
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Varnusz Egon: A spanyol megnyitás. Sakkozók Kiskönyvtára. Bp.,1968, Sport. Kiadói papírkötés, a borító elején kis sérüléssel, de alapvetően jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1812341
15718
335
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár Károly: Sakkvilágbajnokok. Bp., 1982, Sportpropaganda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1812361
15719
335
0
2000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Mihail Botvinnik-Jakov Esztrin: A Grünfeld-védelem. Fordít.: Bakcsi György. Bp.,1980, Sport. Kiadói kartonált papírkötés,
Das Lot is nicht erreichbar
1812315
15720
335
0
800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Karakas Éva: Támadás a király ellen. Bp., 1974, Sport. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1812369
15721
335
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Új magyar sakkfeladvány antológia. Szerk.: Bakcsi György. Bp.,1979, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1812316
15722
335
0
2000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Görgényi Frigyes: Duchamp rátalált a gyalogútra. Bp., 2005, Semmelweis Kiadó. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1794746
15723
335
0
4000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Alekszej Szuetyin: A megnyitáselmélet tankönyve I-II. Fordította: Dr. Földi József. kötet. Bp.,1984, Sport. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse