https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sozialwissenschaften Zahl der Lose: 53
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1822393
16973
335
0
2800
Books: Social sciences
Kunstobjekte & Papier
1
Kerényi György: Magyar énekes népszokások. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott, szakadozott papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1819432
16974
335
0
4800
Books: Social sciences
Kunstobjekte & Papier
1
Mozsárné Magay Eszter-P. Márkus Katalin: Angol-magyar, magyar-angol tanulószótár érettségizőknek és nyelvvizsgázóknak. Szeged,2008, Grimm. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1791028
16975
335
0
1400
Books: Social sciences
Kunstobjekte & Papier
1
Ratzenhofer Gusztáv: A szociológiai megösmerés lényege. Fordította: Timár László. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp.,1908, Grill Károly. Kiadói kopottas egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1846812
16976
335
0
1200
Books: Social sciences
Kunstobjekte & Papier
1
Robin Skynner-John Cleese: Hogyan éljük túl a családot? Fordította: Rakovkszy Zsuzsa. Illusztrált Bud Handelsman. Bp.,1983,Helikon. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1834997
16977
335
0
1000
Books: Social sciences
Kunstobjekte & Papier
1
Bánhegyi Ferenc: Hon- és népismeret az 5-6. évfolyam részére. Celldömölk, 2002, Apáczai. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1833581
16978
335
0
800
Books: Social sciences
Kunstobjekte & Papier
1
Pikler Gyula: A lélektan alapelvei. Az élmény megmaradása és ellentétessége. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1909, Grill Károly, 174 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés,
Das Lot is nicht erreichbar
1833148
16979
335
0
2000
Books: Social sciences
Kunstobjekte & Papier
1
Haeckel, (Ernst) Ernő: Világproblémák. Népszerű tanulmányok a monisztikus filozófiáról. Írta - -. Ford. Iván Imre és Szabó Sándor. Bp. 1905. Vass József. 414 p. Kiadói, kissé laza egészvászon-kötésben, ritka.
Das Lot is nicht erreichbar
1822168
16980
335
0
1200
Books: Social sciences
Kunstobjekte & Papier
1
Ifj. Leopold Lajos: A presztízs. Bp., 1912, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.
Das Lot is nicht erreichbar
1822079
16981
335
0
1000
Books: Social sciences
Kunstobjekte & Papier
1
Arisztotelész: Politika. Gondolkodók. Bp., 1984, Gondolat. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1808940
16982
335
0
1800
Books: Social sciences
Kunstobjekte & Papier
1
Bourdeau János: A jelenkori gondolkozás mesterei. Ford.: Fredericzky M. és Irmei Ferenc. Bp.,1907, MTA. Korabeli egészvászon-kötés, kopottas gerinccel belül jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1777161
16983
335
0
1800
Books: Social sciences
Kunstobjekte & Papier
1
Schwegler Albert: A bölcselet története. A Koebber-től átnézett és bővített tizenötödik kiadás után. Bp.,1912, Franklin, 557 p. Második, átdolgozott kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott, foltos gerinccel, foltos címlappal és elülső előzéklappal, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1793100
16984
335
0
1000
Books: Social sciences
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar néprajzi bibliográfia. 2003-2004. Szerk.: Mészáros Borbéla. Fordította: Mente Éva. Bp.,2008, Néprajzi Múzeum. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse