https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 41
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1783835
17112
334
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Liscsinszky Béla: Főzzünk magyarul. Bp.,2003, Magyar Könyvklub. Kiadói papírkötés, három beragasztott fotóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1784103
17113
334
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Rizsételek. Kreatív konyha. Fordította: Búza Virág. Pécs,2003, Alexandra. Kiadói keménykötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1784001
17114
334
0
1400
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Péter Jánosné: Süteményeskönyv. 800 recept. Bp.,2000, Papp-Ker Kft. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1784738
17115
334
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
4 db szakácskönyv és receptgyűjtemény
Das Lot is nicht erreichbar
1760888
17116
334
0
800
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Walter Pedrotti-Paolo Pigozzi: Vegetáriánus konyha. Frisset, ízleteset kreatívan. Fordította: dr. Paál Zsuzsanna. Bp.,2008, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés. 1832182
17117
334
0
1600
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Kosinsky Viktor: A szőlőtermesztés kiskönyve. Bp., 1948, Szerzői kiadás,(Kapucinus-ny.), 65+3 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, sérült, hiányos gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
1832053
17118
334
0
2000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Töttős Gábor: A szekszárdi szőlő és bor. A történelmi bordvidék története a kezdetektől a II. világháborúig. Szekszárd, 1987, Szekszárdi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1820275
17119
334
0
1200
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
3 db szakácskönyv: Gyümölcsös, túrós, sajtos ételek; A befőzéstől a befagyasztásig, Ízek, receptek 45 országból.
Das Lot is nicht erreichbar
1783347
17120
334
0
2400
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
The Best Way Book. (No. 2.) A book of household hints& recipes. A practical household guide. Written by housewives for housewives. London, 1909, The Amalgamated Press, 146 p. Angol nyelven. Korabeli reklámokkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. / Linenbinding, with worn cover, in English language.
Das Lot is nicht erreichbar
1782740
17121
334
0
3800
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Pető Gyula: Ételkészítési ismeretek. Bp.,1993,Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó Rt. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső előzéklapon bejegyzés, a címlapon tintás firka.
Das Lot is nicht erreichbar
1693922
17122
334
0
4200
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Mercz Árpád: Az italgyártás gépei. Bp.,1981, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
1706936
17123
334
0
1800
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Ormándy Miklós: Növénytan a gimnáziumok IV. osztálya számára. Bp.,1910, Franklin-Társulat. Második-kiadás, 222 p.+XII t. Színes táblákkal. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse