Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 336

cca 1930 Papp jelzéssel ellátott karikatúra. Akvarell, vegyes technika. 22x30 cm
10204.

Rufpreis:
3 000 HUF

Parádi Gabriella (1970-): 2 db divatterv, vegyes technika, papír, jelzett, 42x 59,5 cm
10205.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Patkó jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, 51×40 cm
10206.

Rufpreis:
4 000 HUF

Patkó jelzéssel: Ülő női akt. Szén, papír, felcsavarva,  64×45 cm
10207.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pásztor Gábor (1933-2012): József Attila illusztráció. Rézkarc, papír, jelzett. 10x16 cm
10208.

Rufpreis:
2 800 HUF

Pekáry jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, 61×68 cm
10209.

Rufpreis:
12 000 HUF

Pencz Anna (?-?): Január. Szerigráfia, papír, jelzett, 69×50 cm
10210.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Perlmutter jelzéssel: Vízparti táj  Olaj, karton, sérült keretben, 24×47 cm
10211.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Perlmutter jelzéssel: Kikötött hajó. Olaj, karton, sérült keretben, 37×48 cm
10212.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Pető Csenge (1980-): A ligeti fák tövében. Olaj, farost, jelzett, keretben, 23×30 cm
10213.

Rufpreis:
6 000 HUF

Pettei jelzéssel: Tanya. Olaj, vászon, keretben, 24×35 cm
10214.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Péchy jelzéssel: Népviseletes pár, 2 db selyem kollázs, vegyes technika, üvegezett fa keretben, 24,5×19 cm
10215.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF