Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1866916
10204
333
cca 1930 Papp jelzéssel ellátott karikatúra. Akvarell, vegyes technika. 22x30 cm
1841026
10205
333
2200
Parádi Gabriella (1970-): 2 db divatterv, vegyes technika, papír, jelzett, 42x 59,5 cm 1845345
10206
333
Patkó jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, 51×40 cm
1866491
10207
333
Patkó jelzéssel: Ülő női akt. Szén, papír, felcsavarva, 64×45 cm
1835723
10208
333
Pásztor Gábor (1933-2012): József Attila illusztráció. Rézkarc, papír, jelzett. 10x16 cm
1865496
10209
333
Pekáry jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, 61×68 cm
1864401
10210
333
3400
Pencz Anna (?-?): Január. Szerigráfia, papír, jelzett, 69×50 cm
1866521
10211
333
11000
Perlmutter jelzéssel: Vízparti táj Olaj, karton, sérült keretben, 24×47 cm 1867856
10212
333
Perlmutter jelzéssel: Kikötött hajó. Olaj, karton, sérült keretben, 37×48 cm 1861111
10213
333
Pető Csenge (1980-): A ligeti fák tövében. Olaj, farost, jelzett, keretben, 23×30 cm
1869219
10214
333
14000
Pettei jelzéssel: Tanya. Olaj, vászon, keretben, 24×35 cm
1868172
10215
333
Péchy jelzéssel: Népviseletes pár, 2 db selyem kollázs, vegyes technika, üvegezett fa keretben, 24,5×19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF