Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 61

17029.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

17030.

Rufpreis:
1 400 HUF

17031.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Robin Skynner-John Cleese: Hogyan éljük túl a családot? Fordította: Rakovkszy Zsuzsa. Illusztrált Bud Handelsman. Bp.,1983,Helikon. Kiadói papírkötés.
17032.

Rufpreis:
1 200 HUF

17033.

Rufpreis:
1 000 HUF

17034.

Rufpreis:
800 HUF

17035.

Rufpreis:
2 000 HUF

17036.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ribot, T. H.: A lelki átöröklés. Fordította: Holló István. Bp., 1896, MTA,XVI+474+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban
17037.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

17038.

Rufpreis:
1 000 HUF

17039.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Somló Bódog: Ethika. Stampfel-féle Tudományos Zseb-könyvtár 59. Pozsony-Bp., 1900, Stampfel Károly. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval.
17040.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF