Foto Zahl der Lose: 365
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1851591
12113
332
Photo
cca 1979 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás (Búcsú a nyártól), 40x30,5 cm 1851596
12114
332
Photo
cca 1978 cca 1979 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás (Nyaralás), 30,5x40 cm 1851593
12115
332
Photo
cca 1977 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás (Hancúrozás), 30,5x40 cm 1851607
12116
332
Photo
cca 1979 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás (Cím nélkül), 40x30,5 cm 1851433
12117
332
Photo
cca 1966 Péter Tamás: Háztetők napfényben, feliratozott vintage fotó, 30x40 cm 1851465
12118
332
4200
Photo
cca 1936 Pöltinger Gusztáv (?-?) soproni fotóművész hagyatékából jelzés nélküli, vintage fotóművészeti alkotás (Dominó), 24,5x31,5 cm 1495069
12119
332
Photo
cca 1939 Osoha László 2 db vintage fotóművészeti alkotása, az egyik pecséttel jelzett, 20x15 cm és 22x17 cm 1859043
12120
332
Photo
Reismann Marian (1911-1991): Magyar táncok, 5 db pecséttel jelzett fotó, felületén apró sérülésekkel, 17,5×23,5 cm 1851489
12121
332
Photo
cca 1978 Tatár Tibor szegedi fotóművész jelzés nélküli, vintage fotóművészeti alkotása, 27x38 cm 1851446
12122
332
Photo
cca 1977 Zsigri Oszkár (1933-?) budapesti fotóművész hagyatékából pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, 40x30 cm 1851723
12123
332
Photo
cca 1977 A magyar fotográfia avantgarde korszakából 3 db feliratozott vintage fotó, 16x24 cm és 18x24 cm között 1851674
12124
332
Photo
cca 1975 Tájképek, 3 db feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás, 23,5x17,5 cm és 15,5x24 cm között Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF