Foto

Zahl der Lose: 365

cca 1979 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás (Búcsú a nyártól), 40x30,5 cm
12113.

Rufpreis:
1 600 HUF
21

cca 1978 cca 1979 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás (Nyaralás), 30,5x40 cm
12114.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1977 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás (Hancúrozás), 30,5x40 cm
12115.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1979 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás (Cím nélkül), 40x30,5 cm
12116.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1966 Péter Tamás: Háztetők napfényben, feliratozott vintage fotó, 30x40 cm
12117.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1936 Pöltinger Gusztáv (?-?) soproni fotóművész hagyatékából jelzés nélküli, vintage fotóművészeti alkotás (Dominó), 24,5x31,5 cm
12118.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

cca 1939 Osoha László 2 db vintage fotóművészeti alkotása, az egyik pecséttel jelzett, 20x15 cm és 22x17 cm
12119.

Rufpreis:
1 600 HUF

Reismann Marian (1911-1991): Magyar táncok, 5 db pecséttel jelzett fotó, felületén apró sérülésekkel, 17,5×23,5 cm
12120.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1978 Tatár Tibor szegedi fotóművész jelzés nélküli, vintage fotóművészeti alkotása, 27x38 cm
12121.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1977 Zsigri Oszkár (1933-?) budapesti fotóművész hagyatékából pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, 40x30 cm
12122.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1977 A magyar fotográfia avantgarde korszakából 3 db feliratozott vintage fotó, 16x24 cm és 18x24 cm között
12123.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1975 Tájképek, 3 db feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás, 23,5x17,5 cm és 15,5x24 cm között
12124.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF