Antik Zahl der Lose: 32
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1855870
11061
332
Antique
Ezüstözött réz képkeret. Külső méret 16x21 cm, Belső méret 9x12 cm / Silver plated copper frame 1859744
11062
332
Antique
Ezüst (Ag.) nyeles húsvilla, monogramos, jelzett, h:22,5 cm 1852387
11063
332
Antique
cca 1900 J. L. Herrmann 36 db-os ezüstözött alpakka étkészlet (kések, kanalak, villák), jelzettek, jó állapotban, h: 21-26 cm 1853018
11064
332
Antique
Argentor dugós art deco kiöntő, jelzett, ezüstözött alpakka, jó állapotban, m:13,5 cm 1853394
11065
332
Antique
Szecessziós palacktartó, javított, réz, homokfújt hibátlan üveggel, jelzés nélkül, m:32 cm 1853211
11066
332
14000
Antique
C. Felix Solingen fém étkészlet 12 db késsel és 12 db villával, fém nyéllel, dobozban, a doboz kopott, a szövet belül szakadozott, kopottak, villa:15 cm, kés: 16 cm, doboz: 20x29 cm
1856846
11067
332
Antique
Gazdagon díszített virágmintás indamotívumos fém tálva, kis hibákkal, 52,5×39 cm 1816817
11068
332
Antique
XX. sz. első fele: Hajót ábrázoló kovácsoltvas asztali lámpa / Smithed iron table lamp 27 cm 1836993
11069
332
Antique
XIX. sz. eleje, Régi vadászkés díszes bronz markolatgombbal és kereszttel / Vintage hunter knife 28 cm
1851152
11070
332
Antique
cca 1900 Szecessziós réz asztali tolltartó és tintatartó (üvegbetét nélkül) / Art nouveau pen holder. sz: 17 cm
1859477
11071
332
Antique
Matelli Marnitz tangóharmonika, kis javításra szorul szép állapotban, saját dobozában 1859213
11072
332
Antique
Kosfejjel díszített, faragott sétabot, h: 117 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF