Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 62
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1845193
30528
331
14000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1970. "Ezüstjubileum" egyoldalas jelzett Ag emlékérem, hátoldalán gravírozva (111g/0.925/66mm) T:2 1847579
30529
331
Numismatik
~1970. "BM Határőrség" jelzett hollóházi porcelán plakett dísztokban (151x158mm) T:1-
1846763
30530
331
Numismatik
~1979. "Gyermekeinkért - Baja" egyoldalas, Br emlékérem. Szign.: FP (112mm) T:2
1845148
30531
331
Numismatik
1986. "Gróf Széchenyi István / Magyar Hitel Bank Rt." jelzett Ag emlékérem dísztokban (34,43g/0.835/42mm) T:2 (eredetileg PP) 1845928
30532
331
Numismatik
1992. "1956-os forradalom" jelzett Ag emlékérem (44,14g/0.999/42,5mm) T:1,1-
1845811
30533
331
Numismatik
1993. "56-os Magyarok Világtalálkozója / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek" jelzett Ag emlékérem (31,3g/0.925/42,5mm) T:PP 1846746
30534
331
3800
Numismatik
2004. "Városi Tűzoltóság 1954-2004 - Kazincbarcika" porcelán plakett (121mm) T:2
1847431
30535
331
Numismatik
2010. "Penczner Pál / Jászfényszaru" ezüstözött fém emlékérem dísztokban (42,5mm) T:PP
1834098
30536
331
Numismatik
DN "GEAC (Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club)" zománcozott Br emlékérem, füllel (22x46mm) T:1-
1796186
30537
331
Numismatik
DN "Pro Urbe / Budapest Főváros Tanácsa" kétoldalas, aranyozott Ag emlékérem, peremén jelzett (71,01g/0.925/50mm) T:1,1- (eredetileg PP) 1795950
30538
331
6500
Numismatik
DN "Pedagógia Díj" kétoldalas öntött Br emlékérem, két darabból álló bőrtokban. Szign.: VE (102mm) T:1- kis patina
1851149
30539
331
4400
Numismatik
6db-os vegyes magyar emlékérem tétel, közte Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Michelangelo" Br emlékérem, Cyránszki Mária (1940-) 1975. "Dunaújváros 1950-1975" fém emlékérem (61mm) T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF