https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 62

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1970. "Ezüstjubileum" egyoldalas jelzett Ag emlékérem, hátoldalán gravírozva (111g/0.925/66mm) T:2
1
30528.

1970. "Ezüstjubileum" egyoldalas jelzett Ag emlékérem, hátoldalán gravírozva (111g/0.925/66mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
10
 
~1970. "BM Határőrség" jelzett hollóházi porcelán plakett dísztokban (151x158mm) T:1-
1
30529.

~1970. "BM Határőrség" jelzett hollóházi porcelán plakett dísztokban (151x158mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1979. "Gyermekeinkért - Baja" egyoldalas, Br emlékérem. Szign.: FP (112mm) T:2
1
30530.

~1979. "Gyermekeinkért - Baja" egyoldalas, Br emlékérem. Szign.: FP (112mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1986. "Gróf Széchenyi István / Magyar Hitel Bank Rt." jelzett Ag emlékérem dísztokban (34,43g/0.835/42mm) T:2 (eredetileg PP)
1
30531.

1986. "Gróf Széchenyi István / Magyar Hitel Bank Rt." jelzett Ag emlékérem dísztokban (34,43g/0.835/42mm) T:2 (eredetileg PP)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1992. "1956-os forradalom" jelzett Ag emlékérem (44,14g/0.999/42,5mm) T:1,1-
1
30532.

1992. "1956-os forradalom" jelzett Ag emlékérem (44,14g/0.999/42,5mm) T:1,1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1993. "56-os Magyarok Világtalálkozója / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek" jelzett Ag emlékérem (31,3g/0.925/42,5mm) T:PP
1
30533.

1993. "56-os Magyarok Világtalálkozója / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek" jelzett Ag emlékérem (31,3g/0.925/42,5mm) T:PP

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
2004. "Városi Tűzoltóság 1954-2004 - Kazincbarcika" porcelán plakett (121mm) T:2
1
30534.

2004. "Városi Tűzoltóság 1954-2004 - Kazincbarcika" porcelán plakett (121mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2010. "Penczner Pál / Jászfényszaru" ezüstözött fém emlékérem dísztokban (42,5mm) T:PP
1
30535.

2010. "Penczner Pál / Jászfényszaru" ezüstözött fém emlékérem dísztokban (42,5mm) T:PP

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
DN "GEAC (Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club)" zománcozott Br emlékérem, füllel (22x46mm) T:1-
1
30536.

DN "GEAC (Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club)" zománcozott Br emlékérem, füllel (22x46mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
DN "Pro Urbe / Budapest Főváros Tanácsa" kétoldalas, aranyozott Ag emlékérem, peremén jelzett (71,01g/0.925/50mm) T:1,1- (eredetileg PP)
1
30537.

DN "Pro Urbe / Budapest Főváros Tanácsa" kétoldalas, aranyozott Ag emlékérem, peremén jelzett (71,01g/0.925/50mm) T:1,1- (eredetileg PP)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
DN "Pedagógia Díj" kétoldalas öntött Br emlékérem, két darabból álló bőrtokban. Szign.: VE (102mm) T:1- kis patina
1
30538.

DN "Pedagógia Díj" kétoldalas öntött Br emlékérem, két darabból álló bőrtokban. Szign.: VE (102mm) T:1- kis patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
6db-os vegyes magyar emlékérem tétel, közte Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Michelangelo" Br emlékérem, Cyránszki Mária (1940-) 1975. "Dunaújváros 1950-1975" fém emlékérem (61mm) T:2
1
30539.

6db-os vegyes magyar emlékérem tétel, közte Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Michelangelo" Br emlékérem, Cyránszki Mária (1940-) 1975. "Dunaújváros 1950-1975" fém emlékérem (61mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse