https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Militaria Zahl der Lose: 37
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1779169
16616
331
0
4800
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Nagyiványi Zoltán: Idegenlégiótól a Szovjetunióig. Bp.,1935, Révai, 388+4. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1797551
16617
331
0
3800
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
vitéz Mándoky Sándor, Faragó László: Magyar Frontharcos Mozgalom. Megjelent az Országos Frontharcos Szövetség erkölcsi támogatásával a tizedik jubiláris országos frontharcostalálkozó alkalmából. Bp., 1938, Merkantil-Nyomda, 740 p. Modern egészvászon kötésben. 1847772
16618
331
0
5000
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Der Völkerkrieg. III-IV. Szerk.: E. H. Baer. Stuttgart-Wien,é.n.,Julius Hoffmann-Österreichisches Verlags-Institut. Német nyelven. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1849873
16619
331
0
1200
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Diplomata (Pellegrini Albert): A Hannover huszárok. Garay Ákos rajzaival. Bp.,(1912),Légrády,239 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, hiányzó gerinccel, kopott borítóval, laza fűzéssel. 1712756
16620
331
0
5000
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
T. E. Lawrence: A bölcsesség hét pillére I-II. Fordította: Schöpflin Aladár. Eric Kennington illusztrációival. Mauer Alfréd térképeivel. Klasszikus Regénytár. Bp., é.n., Révai. XVI+403+410+1 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel. jó állapotban. Arábiai Lawrence önéletrajzi ihletésű könyve.
Das Lot is nicht erreichbar
1847383
16621
331
0
3000
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Plohn József: Negyvennyolcas honvédportrék. Bp., 1992, Zrínyi. Műbőr kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1849472
16622
331
0
1200
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Mohay Ádám: Légoltalmi ismeretek. Székesfehérvár, 1938. Debreczeni István könyvnyomdája 1666036
16623
331
0
3600
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Markó Árpád: Futaki gróf Hadik András tábornagy. Bp., 1944, Athenaeum. Aranyozott, kiadói félvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopottas, foltos borítóval, névbejegyzésekkel, térképekkel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
Das Lot is nicht erreichbar
1706092
16624
331
0
4000
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Das k. u. k. Heer 1895. Bécs, 1986, Österreichischer Bundesverlag (Schriften des Heeresgeschichtlichen Museums in Wien 10.). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1775962
16625
331
0
2800
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Barcy Zoltán és Somogyi Győző 2 db könyve: Királyért és hazáért (Bp., Corvina); Magyar Huszárok (Bp., 1987). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1847914
16626
331
0
1000
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
A. Duff Cooper: A nyugati hadszíntér. Fordította: Balla Antal. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1832660
16627
331
0
2000
Books: Military
Kunstobjekte & Papier
1
Józsa György Gábor: Ferenc József zászlai alatt (1848-1914). Bp., 1990, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse