Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 37

16616.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

vitéz Mándoky Sándor, Faragó László: Magyar Frontharcos Mozgalom. Megjelent az Országos Frontharcos Szövetség erkölcsi támogatásával a tizedik jubiláris országos frontharcostalálkozó alkalmából. Bp., 1938, Merkantil-Nyomda, 740 p. Modern egészvászon kötésben.
16617.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

16618.

Rufpreis:
5 000 HUF

Diplomata (Pellegrini Albert): A Hannover huszárok. Garay Ákos rajzaival. Bp.,(1912),Légrády,239 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, hiányzó gerinccel, kopott borítóval, laza fűzéssel.
16619.

Rufpreis:
1 200 HUF

16620.

Rufpreis:
5 000 HUF

16621.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mohay Ádám: Légoltalmi ismeretek. Székesfehérvár, 1938. Debreczeni István könyvnyomdája
16622.

Rufpreis:
1 200 HUF

16623.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

16624.

Rufpreis:
4 000 HUF

Barcy Zoltán és Somogyi Győző 2 db könyve: Királyért és hazáért (Bp., Corvina); Magyar Huszárok (Bp., 1987). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16625.

Rufpreis:
2 800 HUF

16626.

Rufpreis:
1 000 HUF

16627.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF