Militaria

Zahl der Lose: 92

1914 A szerb háború térképe, lépték nélkül, M. Kir. Földrajzi Intézet, a hajtások mentén sérült, 94×121 cm
12538.

Rufpreis:
1 600 HUF

1917 Előre képes hetilap 9 száma, IV. évf. 16.,17.,18., 23.,24.,25.,26.,27.,30., szám, 1917. április 14.,21.,28.,30., junius 2.,9.,23.,30.,julius 21., három számnál címlaphiánnyal, változó állapotban, néhol foltos, szakadozott lapokkal.
12539.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1940 Hadikórházban készült csoportkép, sebesült katonákkal, tisztekkel, ápolókkal, kartonra ragasztva, 16x21,5 cm
12540.

Rufpreis:
1 000 HUF

Katonai csoportkép, fotó, kartonra ragasztva, Divald Károly fia eperjesi műterméből, 13×19,5 cm
12541.

Rufpreis:
2 000 HUF

Munkásőr parancsnoki egyenruha, parancsnoki jelvénnyel
12542.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Magyar Néphadsereg tölténytár / Hungarian army ammo cart 28x20 cm
12543.

Rufpreis:
3 000 HUF

1942 Donmenti emlékeim...Írta Szalmási István. Gyöngyös. 8 p. + kézzel írt világháborús  ima
12544.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar katonai távcső, 6×30, jó állapotban, bőr tokban
12545.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

cca 1950 Ismeretlen művész: Antiimperialista karikatúra (Harry S. Truman). Akvarell-tus, papír, 21×31 cm
12546.

Rufpreis:
12 000 HUF

Régi díszkard, rozsdás hüvellyel és markolattal, a pengén kis lepattanásokkal, pengehossz: 86 cm, teljes hossz: 101 cm
12547.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

A magyar királyi 13. pozsonyi honvéd gyalogezred története. Különleges, egyedi összeállítás az első világháborús gyalogezredről, 4 nemzetiszín tablón részletes nyomtatott szöveggel, rajta 12 eredeti képeslappal (képeslapok, fotólapok 1915-1918), 1 eredeti fotóval (1916), rajtuk az ezred zászlósáról, Szendey Zoltánról készült számos fotóval, a képeslapok, fotók nincsenek felragasztva a tablókra./   / History of 13th Hungarian Royal Army Infantry Regiment of Bratislava (Pressburg, Posonium), with 12 pc. original postcards and one original photo, on 4 sheets, not glued on the paper.
12548.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

12549.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF