Foto Zahl der Lose: 252
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1846175
12179
331
Photo
1901 Hegedüs Rózsa, Hegedüs Sándor politikus és Jókai Jolán lányának, ifj. Hegedüs Sándor író és Hegedüs Loránt politikus húgának keményhátú fotója, Bp. Koller Károly műterméből, kissé foltos, kissé kopott , 21x11 cm 1849229
12180
331
Photo
cca 1910 Petráss Sári (1888-1930) színésznő, operettprimadonna Louis Treumann (1872-1943) osztrák operetténekes és színész részére dedikált fotója, keményhátú fotó, Bp. Strelisky műterméből, 21x13 cm. 1845358
12181
331
Photo
1991 Albert Flórián (1941-2011) aranylabdás válogatott labdarúgó és Ifj. Albert Flórián, sajtófotó, Mai Nap Katona Zita felvétele, 18x13 cm
1806328
12182
331
Photo
Weöres Sándor (1913-1989), Károlyi Amy (1909-2003), más írók társaságában. Wonke Rezső pecséttel jelzett fotója 18x13 cm
1830120
12183
331
Photo
cca 1992 Antall József miniszterelnök, O'sváth György és mások Eredeti meg nem jelent fotó 18x13 cm 1846405
12184
331
Photo
4 db régi színészekről készült mini fotó sorozat Rökk Marika és Anny Ondra. 1845394
12185
331
Photo
John Wayne (1907-1979) amerikai western színész fotója, United Press International Photo, MTI Külföldi Képszolgálat, sajtófotó, hátoldalán pecséttel jelzett, 24x17 cm 1845418
12186
331
Photo
Rajk László (1909-1949) belügyminiszter fotója, kartonra ragasztva, 12,5x18 cm
1845432
12187
331
Photo
1915 Székely József főerdőtanácsos gyermekeivel, Némethi József műterméből, kartonra kasírozva, hátoldalán feliratozva, kis sérülésekkel, 11x18 cm
1845415
12188
331
Photo
cca 1970-1980 Kádár János látogatása z MSZMP Budapesti Bizottságon, 18x24 cm
1484491
12189
331
Photo
cca 1947 Tito marsall Budapesten, 23 db vintage negatív (24x36 mm) Kotnyek Antal (1921-1990) fotóriporter hagyatékából és az ezekről készített 19 db mai nagyítás, 10x15 cm 1848258
12190
331
Photo
cca 1920-1930 Asztaltársaság (Ilosvay Gusztáv, Gulácsy Irén, Búzásy tábornok, stb.), fotó, hátoldalon a nevek felsorolásával, egyik sarka hiányos, felületén törésnyomokkal, 17,5×23,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF