1860 Abrudbánya (Erdély), Dálnoki Árkosy Károly (1820-1881) törvényszéki bíró, bányaigazgatósági tag kérelme a városi tanácshoz a piacon 377. sz. alatt állott, de leégett ház újjáépítésével kapcsolatban, 30+6 kr okmánybélyeggel
1864 A budai német Karl David Pfister (1822-?), a cs. kir. Pénzverési- és Bányászati Udvari Könyvelés számvevőtisztje részére írt német nyelvű levél a cs. kir. Felső Számvevőhivataltól fizetésemelés tárgyában, felzetes hivatali papírpecséttel /
1869 Pápai Református Kollégium 2 db főiskolai bizonyítványa, 2 db sérült viaszpecséttel, 2 db 15 kr. okmánybélyeggel, az iskola tanárainak aláírásaival, közte Tarczy Lajos (1807-1881) filozófus, természettudós, főiskolai tanár, MTA tag aláírásával
1871 Az abrudbányai (Erdély) adóhivatal által Dálnoki Árkosy Károly (1820-1881) törvényszéki bíró bányaigazgatósági tag részére kiállított nyugtatvány a befizetett adóról
1874 Zilahi, M. Kir. Állami Tanítóképezde hivatalos bizonyítványa, pecséttel, aláírásokkal, hajtásnyomokkal, javítás nyomokkal, kissé viseltes állapotban
1874 Osztrák Mérnök és Építész Klub (Der Oesterreichische Ingenieur- und Architekten-Verein) felvételi okírata, Károlyi Lajos mérnök részére, szárazpecséttel, aláírásokkal, német nyelven, viseltes állapotban, középen ragasztással./ 1874 Recording document of the Austrian Eningeering and Architects Association, in German language, in poor condition.