Bücher: Sozialwissenschaften Zahl der Lose: 51
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1671291
17254
330
100
Books: Social sciences
Kis magyar néprajz a rádióban. Szerk.: Jávor Kata, Küllős Imola, Tátrai Zsuzsanna. Bp.,1978, Révai. RTV-Minverva. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér fotókkal. 1591498
17255
330
100
Books: Social sciences
Dr. Dengl János: Magyar nyelvhelyesség és magyar stilus. Bp., 1937, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés.
1592779
17256
330
100
Books: Social sciences
Szülők könyve. Zimmermann Ottó Könyve nyomán átdolgozta Kőrösi Henrik. Bp., 1928, Kir. Magyar Egyetemo Nyomda. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas borítóval, sérült hiányzó gerinccel, de belül jó állapotban. 1782701
17257
330
Books: Social sciences
1783675
17258
330
Books: Social sciences
Erdélyi Magyar Szótörténeti Tár I. kötet. Szerk.: Szabó T. Attila. Bp.-Bukarest, 1995, Akadémiai Kiadó-Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés.
1786000
17259
330
Books: Social sciences
Paládi-Kovács Attila: Néprajzi kutatás Magyarországon az 1970-80-as években. Felmérések, vélemények, dokumentumok. Dokumentatio Etnographica 14. Bp., 1990, MTA Néprajzi Kutatócsoport. Kiadói papírkötés.
1750963
17260
330
Books: Social sciences
Fél Edit: Magyar népi vászonhímzések. Magyar népművészet 8. Bp.,1976, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzővel.
1750942
17261
330
Books: Social sciences
Gáborján Alice: Magyar népviseletek. Magyar Népművészet 3. Bp.,1969, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, hullámos lapokkal, néhány lapszélen kisebb sérülésekkel.
1737011
17262
330
Books: Social sciences
Halasy-Nagy József: Történeti bevezetés a filozófiába. Bp., 1942, Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Átkötött félvászon-kötés, az utolsó lap kissé foltos. 1734525
17263
330
Books: Social sciences
Dr. Trikál József: A gondolkodás művészete. Szent István Könyvek 40. sz. Bp.,1926, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
1734499
17264
330
Books: Social sciences
1736500
17265
330
Books: Social sciences
Dr. Noszlopi László: Jellemlátás és jellemigézés. Szent István Könyvek 118-19. Bp.,1935, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF