Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 297

17511.

Rufpreis:
800 HUF

17512.

Rufpreis:
800 HUF

17513.

Rufpreis:
800 HUF

17514.

Rufpreis:
800 HUF

Vegyes könyvtétel: Claire Kenneth: Felhők felett (1991); Danielle Steel: Zoya (1997); A világ kutyái 1-2. köt. (1988) + Galaktika 2001/1, példányonként változó kötésben, jó állapotban.
17515.

Rufpreis:
800 HUF

8 db különféle könyvészettel, könyvekkel kapcsolatos kiadvány, közte Az antikváriusképzés füzetei néhány kötete, papírkötésben, jó állapotban
17516.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ungváry Zsolt 4 db könyve, melyből kettő dedikált.
17517.

Rufpreis:
1 800 HUF

17518.

Rufpreis:
1 600 HUF

17519.

Rufpreis:
800 HUF

Vörösmarty minden munkái. 5., 8., 9. köt. Pest, 1845, Bajza és Schedel. Félvászon kötésben, jó állapotban.
17520.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Könyv tétel benne szépirodalom, ifjúsági irodalom
17521.

Rufpreis:
800 HUF

Hazafias könyvtár 3 kötete (I.,II.,X.):  Gaál Mózes: Vitézség és haza. Történetek a régi időkből. Illusztrálta: Garay Ákos. Második kiadás.  Tábori Róbert-Szalay Sándor et al.: Becsület és hűség. Történeti elbeszélések a régi időkből.  Gaal Mózes: Ezeréves múltunkból. Történetek, jellemképek és rajzok.  Bp.-Pozsony,é.n.,Stampfel Károly. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítókkal, kissé sérült gerincekkel.
17522.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF