Keramiken Zahl der Lose: 28
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1698917
11074
330
4600
Art-ceramics
Jelzett, sorszámozott mázas kerámia fali tál, hibátlan, d: 28 cm
1771691
11075
330
Art-ceramics
Mihály Béla (1930-2001): 4 db korsó, mázas kerámia, jelzett, egyiken lepattanás, m:14 cm (4×)
1744205
11076
330
Art-ceramics
Csongor József (1913-1981): Pingvin családos hamuzó. Festett kerámia, jelzett, apró mázhibával, m:14 cm, 16×16 cm 1840860
11077
330
Art-ceramics
Ulrich papagáj, mázas kerámia, jelzés nélkül, apró kopásokkal, 37 cm 1841490
11078
330
Art-ceramics
Szécsi kerámia hegymászó gyerekek, kézzel festett, részben mázas, jelzett, kopásokkal, m: 18 cm 1791012
11079
330
Art-ceramics
Retro jelzett (Oslo), mini fali kaspó, festett mázas kerámia, hibátlan, 11×8 cm 1843517
11080
330
Art-ceramics
Gmundner Keramik népi motívumos osztrák falitányérok, 6 db, mázas kerámia, egy részük jelzett, d: 21 cm
1843476
11081
330
Art-ceramics
Humoros német söröskorsó, fedéllel, jelzett, apró kopásokkal, m: 17 cm 1839663
11082
330
Art-ceramics
Mátyás király, kis kerámia fali kép, hibátlan, 10,5×7 cm 1837770
11083
330
Art-ceramics
Népi mintás mázas kerámia asztali készlet, tál, kiöntő, stb., hibátlanok, 8 db
1807304
11084
330
Art-ceramics
2 db kerámia figura, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, m: 21 cm 1820523
11085
330
Art-ceramics
Mutatós mázas kerámia párologtató, hibátlan, m: 15,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF