Keramiken

Zahl der Lose: 28

Jelzett, sorszámozott mázas kerámia fali tál, hibátlan, d: 28 cm
11074.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Mihály Béla (1930-2001): 4 db korsó, mázas kerámia, jelzett, egyiken lepattanás, m:14 cm (4×)
11075.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csongor József (1913-1981): Pingvin családos hamuzó. Festett kerámia, jelzett, apró mázhibával, m:14 cm, 16×16 cm
11076.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ulrich papagáj, mázas kerámia, jelzés nélkül, apró kopásokkal, 37 cm
11077.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szécsi kerámia hegymászó gyerekek, kézzel festett, részben mázas, jelzett, kopásokkal, m: 18 cm
11078.

Rufpreis:
3 000 HUF

Retro jelzett (Oslo), mini fali kaspó,  festett mázas kerámia, hibátlan,  11×8 cm
11079.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gmundner Keramik népi motívumos osztrák falitányérok, 6 db, mázas kerámia, egy részük jelzett, d: 21 cm
11080.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Humoros német söröskorsó, fedéllel, jelzett, apró kopásokkal, m: 17 cm
11081.

Rufpreis:
2 800 HUF

Mátyás király, kis kerámia fali kép, hibátlan, 10,5×7 cm
11082.

Rufpreis:
1 000 HUF

Népi mintás mázas kerámia asztali készlet, tál, kiöntő, stb., hibátlanok, 8 db
11083.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db kerámia figura, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, m: 21 cm
11084.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mutatós mázas kerámia párologtató, hibátlan, m: 15,5 cm
11085.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF