Bücher: Technik

Zahl der Lose: 38

Feketéné Hajdu Erzsébet: Női szabó szakrajz. Francia szabás. Bp., 1980. Műszaki .
17132.

Rufpreis:
800 HUF

17133.

Rufpreis:
1 800 HUF

17134.

Rufpreis:
1 000 HUF

Andai Pál: A mérnöki alkotás története. A mélyépítés 5000 éve. Bp., 1959, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, hiányos papír védőborítóban, de belül jó állapotban.
17135.

Rufpreis:
800 HUF

Német-magyar, magyar-német műszaki szótár. Szerk.: Nagy Ernő, Klár János. Bp.,1980-1971, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
17136.

Rufpreis:
1 000 HUF

Francia-magyar, magyar -francia műszaki szótár I-II. kötet. Szerk.: Végh Béla, Rubin Péter. Bp.,1974, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
17137.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jacot, B. L. - Collier, D. M. B.: Marconi, az éter varázslója. Bp., é. n., Singer és Wolfner. Vászonkötésben, jó állapotban.
17138.

Rufpreis:
800 HUF

17139.

Rufpreis:
1 600 HUF

17140.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kovács János: Fejezetek a 150 éves Ganz-gyár történetéből Bp., 1994, S&W Nyomda. Kiadói,  egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
17141.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Wilfried Staudt: Gépjárműtechnika. Székesfehérvár, é.n.,Omár. Kiadói papírkötés.
17142.

Rufpreis:
2 800 HUF

Tiszay Andor - Falk Géza (szerk.): Rádióhallgatók Lexikona I-II. Bp., 1944, Vajda-Wichmann Kiadás. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17143.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF