Bücher: Technik Zahl der Lose: 38
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1745657
17132
329
Books: Technics
Feketéné Hajdu Erzsébet: Női szabó szakrajz. Francia szabás. Bp., 1980. Műszaki .
1680259
17133
329
Books: Technics
1552797
17134
329
Books: Technics
1629564
17135
329
Books: Technics
Andai Pál: A mérnöki alkotás története. A mélyépítés 5000 éve. Bp., 1959, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, hiányos papír védőborítóban, de belül jó állapotban.
1819503
17136
329
Books: Technics
Német-magyar, magyar-német műszaki szótár. Szerk.: Nagy Ernő, Klár János. Bp.,1980-1971, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
1819512
17137
329
Books: Technics
Francia-magyar, magyar -francia műszaki szótár I-II. kötet. Szerk.: Végh Béla, Rubin Péter. Bp.,1974, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
1822151
17138
329
Books: Technics
Jacot, B. L. - Collier, D. M. B.: Marconi, az éter varázslója. Bp., é. n., Singer és Wolfner. Vászonkötésben, jó állapotban.
1822153
17139
329
Books: Technics
A gyapjúipar gyártási ismeretek I-II. kötet. Szerk.: Horváth László. Bp., 1963, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé hiányos, kissé foltos papírkötés, kiadói foltos kartontokban. Megjelent 1100 példányban.
1822158
17140
329
Books: Technics
1782333
17141
329
3800
Books: Technics
Kovács János: Fejezetek a 150 éves Ganz-gyár történetéből Bp., 1994, S&W Nyomda. Kiadói, egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
1835132
17142
329
Books: Technics
Wilfried Staudt: Gépjárműtechnika. Székesfehérvár, é.n.,Omár. Kiadói papírkötés.
1737579
17143
329
Books: Technics
Tiszay Andor - Falk Géza (szerk.): Rádióhallgatók Lexikona I-II. Bp., 1944, Vajda-Wichmann Kiadás. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF