Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 198

Engel Pál - Kosáry Domokos: Magyarok Európában I-II-III. (Beilleszkedés Európába a kezdetektől 1440-ig, Újjáépítés és polgárosodás 1711-1867). Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15857.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Tarnóczy Tivadar: A világtörténet dióhéjban. Bp., 1873, Lauffer Vilmos, 218 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, hiányzó hátsó szennylappal, névbejegyzéssel.
15858.

Rufpreis:
1 200 HUF

15859.

Rufpreis:
3 000 HUF

15860.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Deutschlands Taten zur See. Montanus Bücher. Kiadta: Walther Stein. Leipzig-Berlin, 1915, Hermann Montanus. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban. Rengeteg fekete-fehér illusztrációval német hadihajókról, hajókról, tengerészetről, egy színes illusztrációval. / Paperbinding, with little bit raunchy cover, in German language.
15861.

Rufpreis:
1 200 HUF

Az 1848-1849-iki magyar szabadságharc vértanuinak emlékkönyve. Bp.,1991, MA Könyvkiadói Bt. Kiadói nemzetiszín zsinórral fűzött kartonált papírkötés.
15862.

Rufpreis:
1 200 HUF

Walter Pohl-Karl Vocelka: A habsburgok. Egy európai dinasztia története. Szerk.: Brigitte Vacha. Bp.,1995, Gulliver. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15863.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Albert von Hofmann: Das deutsche Land und die deutsche Geschichte. Stuttgart-Berlin,1919,Deutsche Verlags-Anstalt. Német nyelven. Szövegközti térképekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
15864.

Rufpreis:
1 000 HUF

15865.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

A nagy francia forradalom és Napoleon. Szerk.: Dr. Borovszky Samu. II-III. kötet. II. kötet: Seress László: A forradalom XVI. Lajos király lefejezéséig. III. kötet. Adorján Andor-Seress László: A rémuralom. Bp., é.n.,Országos Monografia Társaság. Szövegközti képanyaggal és önálló táblákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói, aranyozott Gottermayer féle egészvászon-kötésben, az elülső kötéstáblákon rézplakettbe foglalt színes képekkel, kopott, foltos borítóval.
15866.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kállay Béni: A szerb felkelés története 1807-1810. I-II. kötet. Hátrahagyott kézirataiból kiadta Thallóczy Lajos. Bp., 1909, MTA, 4+405+1 p.+1 t.+VIII+415+1 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben, Müller-kötés, márványozott lapélekkel, jó állapotban.
16500.

Rufpreis:
6 000 HUF

Huber Alfonz: Ausztria története I-III. kötet. Átdolgozta Baróti Lajos. Átnézte Pauler Gyula. Bp., 1899, MTA, (Hornyánszky-ny.), VI+2+528+VI+575+VI+529 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben, Müller-kötés, márványozott lapélekkel, jó állapotban.
16501.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF