Porzellan Zahl der Lose: 102
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1835881
11176
329
Herendi Viktória mintás tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:21 cm 1835051
11177
329
Herendi Viktória mintás bonbonniere rózsán apró lepattanásokkal, kézzel festett, jelzett. d:9 cm, m 8 cm
1835954
11178
329
Herendi porcelán kézzel festett tálka. 10x7,5 cm 1835075
11179
329
1940 Debrecen címerével díszített Herendi porcelán tálka, Kézzel festett, egy apró lepattanással 7x8 cm 1837733
11180
329
4800
Herendi Viktória mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12,5×10×6 cm 1776319
11181
329
Herendi virág mintás nagy tál, kézzel festett, jelzett, kopott, 40×31 cm
1787945
11182
329
Herendi Eton mintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 27 cm 1818784
11183
329
1821162
11184
329
Herendi Apponyi mintás bobonier, kézzel festett, jelzett, enyhén kopott, d: 14,5 cm, m:9 cm
1811265
11185
329
1781467
11186
329
1807584
11187
329
Zsolnay búzavirágmintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, vízkőnyomokkal, d: 12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF