https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 204
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1797538
12901
329
0
10000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1929 A Levente c. újság VIII. évfolyam összes száma korabeli aranyozott egészvászon kötésbe kötve 3. A leventeparancsnokok, leventeoktatók és leventeifjúvezetők hivatalos lapja
Das Lot is nicht erreichbar
1813698
12902
329
0
1200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930-1950 IBUSZ Hongrie Budapest, francia nyelvű prospektusa. Bp., Athenaeum, 16 p. Kiadói illusztrált papírkötésben, ifj. Richter Aladár (1898-1950) grafikusművész borítójával. +IBUSZ Napló 1950. Január-Március. Bp., Hírlapnyomda, 32 p. Kiadói papírkötés, ceruzás bejegyzésekkel.
Das Lot is nicht erreichbar
1813621
12903
329
0
1200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930-1940 Rendőri igazoltatókönyvecske, kitöltetlen, kissé kopott vászon-kötésben, jó állapotban. 1629193
12904
329
0
8000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930-1940 Gyógyászati segédeszközök árumintakatalógusa, képekkel gazdagon illusztrálva. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven,16 sztl. lev.+ 301-750 p./ cca 1930-1940 Merchandise catalogue for medical aid, with picutres. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Half-linen-binding, with little bit worn cover, in German language,
Das Lot is nicht erreichbar
1837381
12905
329
0
1800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930 A Bizalom Gazdasági Szövetkezet részletfizetési tájékoztató nyomtatványa, a bajai kereskedőpartnerek listájával, kihajtható, jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
1772775
12906
329
0
800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930 16 db névjegy, számos egyező darabbal
Das Lot is nicht erreichbar
1800348
12907
329
0
6000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930 Francia divatrajzok, ofszet nyomatok pauszpapíron, kézzel színezve, 16 db 1836900
12908
329
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930 "Lovas nemzet voltunk, repülős nemzet leszünk", használatlan Pataki-féle tanórarend, 30x20 cm 1836905
12909
329
0
2200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930 Használatlan Pataki-féle képes tanórarend, hazafias szövegekkel és ábrákkal, 6 db 1833583
12910
329
0
2800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930 Meinl Gyula teaismertető prospektusa, szép illusztrációkkal
Das Lot is nicht erreichbar
1790633
12911
329
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1930 Nyugat. Huszonharmadik nem teljes évfolyam, 1930. május-augusztus. Szerk.: Móricz Zsigmond, Babits Mihály, Gellért Oszkár. Bp., Hungária-ny. Átkötött félvászon-kötés, megviselt állapotban, sérült, hiányos gerinccel, sérült kötéssel, az elülső kötéstábla elvált a könyvtesttől.
Das Lot is nicht erreichbar
1816061
12912
329
0
1400
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
A M. Kir. Államvasutak Alkalmazottainak Rudolf-Trónörökös Egyesülete alapszabályai (egyúttal tagsági igazolvány.) Bp., (1930), Rudolf Trónörökös Egyesület, (Reich Á.-ny.),30+1 p. Kiadói papírkötés, az igazolvány mozdonyvezető részére szól.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse