Raoul Francé-Annie Francé-Harrar: A kék tenger csodái. Fordította: Örley István. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, jó állapotban.
1931-32 Milkó Vilmos Dr. (szerk.): Az orvosi gyakorlat kérdései. Az Orvosi Hetilap melléklete. 4. évfolyam. Teljes évfolyam egybekötve, félvászon kötésben, jó állapotban.
1943 Milkó Vilmos Dr. (szerk.): Az orvosi gyakorlat kérdései. Az Orvosi Hetilap melléklete. 16. évfolyam. Teljes évfolyam egybekötve, félvászon kötésben, jó állapotban.
1934 - A Magyar Orvosok Tudományos Egyesületeinek Szövetsége - A magyar orvosi nagyhét negyedik ülésszakának jegyzőkönyve. Bp., 1932. MORTESZ. 331 p. Korabeli egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel.
Dr. Temesváry Rezső: A tejelválasztás és szoptatás élet- és kórtanának kézikönyve. Bp.,1901, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, VIII+876 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel, de belül jó állapotban.
Dr. Reinbold Béla: Útmutató az élettani gyakorlatokhoz. Dr. Udránszky Lászlót előszavával. Bp.,1914, Universitas, (Nyugat-ny.), XXIII+208 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban. Első kiadás.
Bilz, F. E. - Az új természetes gyógymód. I-II. kötet. A természetszerű gyógyeljárás és egészségápolás tan- és kézikönyve. Leipzig,é.n., Dr. Karl Meyer. Szöveg közti fekete-fehér illusztrációkkal, számos színes táblával, három az emberi test alkatát és szerveit ábrázoló szétvehető, színezett mintával. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, laza fűzéssel, az I. kötetben a címlap és a 17. oldal között az ív kijár, a II. kötet elején a minta szakadt, sérült.