Ex libris - Kleingrafik

Zahl der Lose: 51

Gy. Szabó Béla (1905-1985): 10 db ex libris, fametszet, papír, jelzés nélkül, különböző méretben
10524.

Rufpreis:
8 000 HUF

Vadász Endre (1901-1944): Tenisz ex libris (Rudolf Ernő), fameszet, papír, jelzett a klisén, 4,5×3 cm
10525.

Rufpreis:
1 000 HUF

10526.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1920 Jelzés nélkül: Cilinderes férfi. Ceruza, papír. 13x8 cm
10527.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Jelzés nélkül: In memoriam Galambosné Perjés Ilona. Rézkarc, papír, 8×8 cm
10528.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Jelzés nélkül: Art deco ex libris (Mme de Tournandre). Színes klisé, papír, 10×6 cm
10529.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db erotikus ex libris. több művésztől, különféle technikákkal a dúcon jelzettek / 3 erotic ex librises
10530.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

2 db erotikus ex libris. több művésztől, különféle technikákkal a egy jelzett / 2 erotic ex librises
10531.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

9 db különféle technikájú részben jelzett magyar ex libris / 9 Hungarian ex libris bookplates. Different techniques
10532.

Rufpreis:
1 600 HUF

10533.

Rufpreis:
1 600 HUF

25 db különféle külföldi ex libris (Zbigniew Dolatowski, Tadeusz Szumarsli, Mirjam Kinos, stb.), linó/fametszet/rézkarc, papír, egy részük jelzett a dúcon, különböző méretben
10534.

Rufpreis:
6 000 HUF

1961 10 metszet. A Kisgrafika Barátok Köre kiadványa a lipcsében megtartott VIII. Európai Exlibris Kongresszus emlékére. Bp.,1961,(Gyoma, Békés megyei Nyomdaiipari V. Gyomai Nyomdájában-ny.), 10 t. (ex libris-szek.) Kiadói papírmappában. Számozott (400/40.) példány.
10535.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF