Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 51
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1831207
10524
328
Ex libris - small-graphics
Gy. Szabó Béla (1905-1985): 10 db ex libris, fametszet, papír, jelzés nélkül, különböző méretben
1818062
10525
328
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Tenisz ex libris (Rudolf Ernő), fameszet, papír, jelzett a klisén, 4,5×3 cm 1830336
10526
328
Ex libris - small-graphics
1757510
10527
328
100
Ex libris - small-graphics
cca 1920 Jelzés nélkül: Cilinderes férfi. Ceruza, papír. 13x8 cm 1742771
10528
328
100
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: In memoriam Galambosné Perjés Ilona. Rézkarc, papír, 8×8 cm
1818057
10529
328
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Art deco ex libris (Mme de Tournandre). Színes klisé, papír, 10×6 cm 1744117
10530
328
100
Ex libris - small-graphics
3 db erotikus ex libris. több művésztől, különféle technikákkal a dúcon jelzettek / 3 erotic ex librises 1744124
10531
328
100
Ex libris - small-graphics
2 db erotikus ex libris. több művésztől, különféle technikákkal a egy jelzett / 2 erotic ex librises 1807254
10532
328
Ex libris - small-graphics
9 db különféle technikájú részben jelzett magyar ex libris / 9 Hungarian ex libris bookplates. Different techniques 1807252
10533
328
Ex libris - small-graphics
9 db különféle technikájú részben jelzett magyar ex libris / 9 Hungarian ex libris bookplates. Different techniques 1784510
10534
328
Ex libris - small-graphics
25 db különféle külföldi ex libris (Zbigniew Dolatowski, Tadeusz Szumarsli, Mirjam Kinos, stb.), linó/fametszet/rézkarc, papír, egy részük jelzett a dúcon, különböző méretben
1826115
10535
328
Ex libris - small-graphics
1961 10 metszet. A Kisgrafika Barátok Köre kiadványa a lipcsében megtartott VIII. Európai Exlibris Kongresszus emlékére. Bp.,1961,(Gyoma, Békés megyei Nyomdaiipari V. Gyomai Nyomdájában-ny.), 10 t. (ex libris-szek.) Kiadói papírmappában. Számozott (400/40.) példány. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF