Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 369
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1806491
10072
327
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Lövészárok, fametszet, papír, jelzett a dúcon, paszpartuban, 15×12 cm 1822773
10073
327
Gácsi Mihály (1926-1987): Önarckép. Rézkarc, papír-karton, jelzett, keretben, 13×22 cm 1248423
10074
327
1453840
10075
327
60000
Gulyás Dénes (1927-2003): Parlament. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
1747789
10076
327
50000
Gulyás Dénes (1927-2003): Karnevál II. Akril, farost, jelzett, 60×60 cm
1818921
10077
327
Sz. Gyenes Lajos (1890-1971): Tabáni panoráma, rézkarc, papír, jelzett, 21,5×33 cm 1806495
10078
327
Sz. Gyenes Lajos (1890-1971): Venezia, Ca' d'oro, rézkarc, papír, jelzett, 32×24,5 cm
1790674
10079
327
Halvax jelzéssel: Női fej. Szén, papír, szakadással, 61×42 cm 1822011
10080
327
Handler jelzéssel: Főtér. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 55×32 cm
1806486
10081
327
2200
Harmat Szilvia (?- ): Légy, szerigráfia, papír, jelzett, paszpartuban, 35×25 cm
1788857
10082
327
Háry jelzéssel: Katedrális. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 24×34 cm
1319383
10083
327
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF