Ungarische Münzen und Münzen mit ungarischem Münzzeichen Zahl der Lose: 236
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1807342
30289
326
Hungarian coins and coins with Hungarian mint marks
Numismatik
1977. 2f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO10 1768359
30290
326
110000
Numismatik
1977. 200Ft Ag "Magyar Nemzeti Múzeum / Tarsolylemez" jelzett próbaveret tervezet, "PRÓBAVERET" a hátlap alsó részén T:BU oxidáció, kis patina / Hungary 1977. 200 Forint Ag "Hungarian National Museum / Sabretache" marked trial strike plan, "PRÓBAVERET" mark on reverse below C:BU corrosion, small patina Adamo EME18
1768377
30291
326
220000
Numismatik
1977. 200Ft Ag "Magyar Nemzeti Múzeum / Sólyom" (2xklf) jelzett próbaveret tervezet pár, "PRÓBAVERET" a hátlap bal felső részén T:BU,PP oxidáció, kis patina / Hungary 1977. 200 Forint Ag "Hungarian National Museum / Falcon" (2xdiff) a pair of marked trial strike plan, "PRÓBAVERET" mark on reverse, upper left C:BU,PP corrosion, small patina Adamo EME18.1
1807344
30292
326
Numismatik
1978. 2f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO11 1813903
30293
326
3400
Numismatik
1978. 200Ft Ag "Első magyar aranyforint" plombált, sérült, MNB plasztik tokban T:BU Adamo EM56
1807346
30294
326
Numismatik
1979. 2f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO12 1778944
30295
326
Numismatik
1979. 200Ft Ag "Bethlen Gábor" eredeti MNB plasztiktokban T:BU Adamo EM58 1807351
30296
326
Numismatik
1980. 2f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO13 1813954
30297
326
Numismatik
1981. 2f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO14 1807353
30298
326
Numismatik
1981. 2f-10Ft (9xklf) érmés forgalmi sor fóliatokban T:1 Adamo FO14 1796635
30299
326
Numismatik
1981. 500Ft Ag "Bartók Béla" MNB tokban T:BU Adamo EM62
1761243
30300
326
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF