Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 93

Szovjetunió 14db klf jelvény és kitűző, főleg repülős témában T:2 Soviet Union 14pcs of diff badges and pins, mostly about airplanes C:XF
31659.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Szinyei Merse Pál Általános Iskola és Gimnázium" zománcozott jelvény iskolai sapkán (33,5x36x5mm) T:1-
31660.

Rufpreis:
1 000 HUF
11

DN "Szalay László 1813-1864 / Kiemelkedő Jogászi Tevékenységéért Magyar Jogász Egylet" kétoldalas, öntött Br plakett, eredeti sérült tokban (101,5mm) T:1-
31661.

Rufpreis:
3 000 HUF

31662.

Rufpreis:
1 400 HUF

DN "Károli Gáspár Református Egyetem anno 1885" zománcozott, aranyozott plakett (60x51mm) T:1
31663.

Rufpreis:
2 000 HUF

DN "Érdemes Vasutas" aranyozott, zománcozott fém jelvény (44mm) + "Magyar Államvasutak Szolgálatáért - 20 év" zománcozott fém jelvény (28mm) T:1-,2
31664.

Rufpreis:
2 000 HUF

DN "A. IRSAI IP. IFJÚSÁG ÖNK. E. 1880 (Alberti-Irsai Iparos Ifjúság Önképző Egylete)" zománcozott gomblyukjelvény (12,5x13mm) T:2
31665.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "POLICE - ORFK Rendészeti Szervek Kiképzőközpontja"  fém sapkajelvény (45,5x56mm) T:1-
31666.

Rufpreis:
1 000 HUF
21

DN "A Turul Őrzője" aranyozott, zománcozott jelvény (2x) klf méretben (30x76mm és 18,5x42mm) T:1-
31667.

Rufpreis:
1 000 HUF
19

DN "Játékboltok a Gyermekekért" festett jelvény (2xklf) T:1-
31668.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Hungarian Tours" zománcozott Br gomblyukjelvény (20,5x36,5mm) T:2
31669.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Világifjúsági és diáktalálkozó - Nemzetközi Ifjúsági Sportesemények" zománcozott és aranyozott fém jelvény (33mm) T:1-,2 ND "World Festival of Youth and Students - Youth International Sporting Events" enamelled and gold plated metal badge (33mm) C:AU,XF
31670.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF