Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 93
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1794498
31659
323
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
Szovjetunió 14db klf jelvény és kitűző, főleg repülős témában T:2 Soviet Union 14pcs of diff badges and pins, mostly about airplanes C:XF
1796552
31660
323
Numismatik
DN "Szinyei Merse Pál Általános Iskola és Gimnázium" zománcozott jelvény iskolai sapkán (33,5x36x5mm) T:1- 1796553
31661
323
Numismatik
DN "Szalay László 1813-1864 / Kiemelkedő Jogászi Tevékenységéért Magyar Jogász Egylet" kétoldalas, öntött Br plakett, eredeti sérült tokban (101,5mm) T:1- 1790121
31662
323
Numismatik
1792539
31663
323
Numismatik
DN "Károli Gáspár Református Egyetem anno 1885" zománcozott, aranyozott plakett (60x51mm) T:1 1789148
31664
323
Numismatik
DN "Érdemes Vasutas" aranyozott, zománcozott fém jelvény (44mm) + "Magyar Államvasutak Szolgálatáért - 20 év" zománcozott fém jelvény (28mm) T:1-,2
1796582
31665
323
Numismatik
DN "A. IRSAI IP. IFJÚSÁG ÖNK. E. 1880 (Alberti-Irsai Iparos Ifjúság Önképző Egylete)" zománcozott gomblyukjelvény (12,5x13mm) T:2 1796564
31666
323
Numismatik
DN "POLICE - ORFK Rendészeti Szervek Kiképzőközpontja" fém sapkajelvény (45,5x56mm) T:1- 1796556
31667
323
Numismatik
DN "A Turul Őrzője" aranyozott, zománcozott jelvény (2x) klf méretben (30x76mm és 18,5x42mm) T:1- 1796567
31668
323
Numismatik
DN "Játékboltok a Gyermekekért" festett jelvény (2xklf) T:1- 1796565
31669
323
Numismatik
DN "Hungarian Tours" zománcozott Br gomblyukjelvény (20,5x36,5mm) T:2 1795894
31670
323
Numismatik
DN "Világifjúsági és diáktalálkozó - Nemzetközi Ifjúsági Sportesemények" zománcozott és aranyozott fém jelvény (33mm) T:1-,2 ND "World Festival of Youth and Students - Youth International Sporting Events" enamelled and gold plated metal badge (33mm) C:AU,XF
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF