Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen Zahl der Lose: 29
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1792688
15262
323
Books: Sports, Chess, Alpinism
Grodzenszkij; Romanov: Levelezési sakk. Bp., 1985. Sport.
1762007
15263
323
1936-1939 Turisták lapja 11 száma: 1936 XLVIII. évf. 2 sz., 1937 XLIX. évf. 4. sz.,1938 50. évf. 2., 6-7.,8-9., 11. sz.,1939 51. évf. 1.-2.,4.,6.-7. sz.. Szerk.: Dr. Peitler Gyula. Papírkötés.
1762013
15264
323
1940-1942 Turisták Lapja 10 száma: 1940 LII. évf. 10-12. sz., 1941 LIII. évf. 6-9. sz., 1942 LIV. évf. 1-3. sz. Szerk.: Peitler Gyula. Papírkötés.
1789263
15265
323
B. Müller Magda: Volt egy csapat...Kell egy csapat. Bp., é.n. Magyar Filmtörténeti Fotógyűjtemény Alapítvány. Fényképekkel illusztrált könyv.
1630880
15266
323
Technik des Bergsteigens. Zürich, 1929, Sektion Uto des S. A. C., Német nyelven, kiadói egészvászon kötésben, kadói papír védőborítóban. / In German, linen binding.
1630876
15267
323
Ferdinand Kars-Ludwig Krenet: Sonntag auf Bretteln im Wiener Gebiet. Wien, 1929, Allgemeinen Bergsteiger-Zeitung. Német nyelven, kiadói félvászon kötésben. / In German, half-linen binding.
1647258
15268
323
1789166
15269
323
900
Lukács-Szepesi:112, A magyar olimpiai aranyérmek története (1981), 1793404
15270
323
Naményi József: Fél évszázad krónikája. Ötven éves a Magyar Kajak-Kenu Szövetség. Bp.,1991, Magyar Kajak-Kenu Szövetség. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban. 1792925
15271
323
Rejtő László: Kilenc klub krónikája. Bp.,1969, Sport. Kiadói papírkötés. Csepeli Vasas, Diósgyőri VTK, Ferencváros, Bp. Honvéd, MTK, Szombathelyi Haladás, Tatabányai Bányász, Újpesti Dózsa, Vasas.
1792026
15272
323
Nicholas Kounovsky: Testedzés és életöröm. Bp.,1978, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
1779557
15273
323
Pongrácz György: Negyedszázad piros-fehérben. Tichy Lajos életregénye. Bp., 1977, Zrínyi. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF