Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 82

Dr. Vojnits András-Veres László: Rétek, legelők élővilága. Bp.,1991,Officina. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos borítóval, rajta névbejegyzéssel, firkált címlappal.
15912.

Rufpreis:
800 HUF

15913.

Rufpreis:
1 600 HUF

15914.

Rufpreis:
2 000 HUF

15915.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Vegyes könyvtétel, 2 db:  Gerald Durrell-Lee Durrell: Az amatőr természetbúvár. Útmutató az élő természet tanulmányozásához. Bp.,  1989, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. David Attenborough: Az első édenkert. A Földközi-tenger világa és az ember. Bp.,1989, Park. Kiadói kartonált papírkötés.
15916.

Rufpreis:
2 000 HUF

David Attenborough 2 műve: Utazás a múltba, A növények magánélete. Kaposvár-Bp., 1994-1995, Holló és Társa-Aqua Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, és kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15917.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

15918.

Rufpreis:
2 000 HUF

15919.

Rufpreis:
4 000 HUF

Reissig, Carl:Das Aerztliche Hausbuch für Gesunde und Kranke. Leipzig, 1904. F.C.W. Vogel Verlag, / Házi orvoslás könyve. Szecessziós egészvászon kötésben, jó állapotban. In Art nouveau linen binding, in good condition.
15920.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Scheiner, J[ulius]: Népszerű asztrofizika. Fordította: Dr. Wodetzky József. Bp., 1916, Természettudományi Társulat. Kiadói díszes egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, kopott, foltos borítóval.
15921.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magdics Gáspár: A természettudomány útjai Istenhez.  Bp., 1932, Szent István Társulat Kiadói papírkötésben, kissé gyűrött szélekkel
15922.

Rufpreis:
800 HUF

15923.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF