Otto Weininger: Nem és jellem. Elvi tanulmány. Fordította Gábor Andor. Bp.,é.n, Dick Manó. Kiadói aranyozott egész-vászonkötés, kis sérüléssel a gerincen, kis kopással a borítón, jó állapotban.
Dr. Kress D.H.: Egészség és jólét. Hogyan érhető el? Második kiadás. Bp., é.n., Élet és Egészség. Második kiadás. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, illusztrációval. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
Vegyes könyvtétel, 2 db: Gerald Durrell-Lee Durrell: Az amatőr természetbúvár. Útmutató az élő természet tanulmányozásához. Bp., 1989, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. David Attenborough: Az első édenkert. A Földközi-tenger világa és az ember. Bp.,1989, Park. Kiadói kartonált papírkötés.
David Attenborough 2 műve: Utazás a múltba, A növények magánélete. Kaposvár-Bp., 1994-1995, Holló és Társa-Aqua Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, és kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1937 Gerlóczy Géza Dr. - Milkó Vilmos Dr. (szerk.): Az orvosi gyakorlat kérdései. Az Orvosi Hetilap melléklete. Tizedik évfolyam. Teljes évfolyam egybekötve, félvászon kötésben, jó állapotban.
1928-30 Gerlóczy Géza Dr. - Milkó Vilmos Dr. (szerk.): Az orvosi gyakorlat kérdései. Az Orvosi Hetilap melléklete. Három teljes évfolyam egybekötve, félvászon kötésben, jó állapotban.
Reissig, Carl:Das Aerztliche Hausbuch für Gesunde und Kranke. Leipzig, 1904. F.C.W. Vogel Verlag, / Házi orvoslás könyve. Szecessziós egészvászon kötésben, jó állapotban. In Art nouveau linen binding, in good condition.
Rudolf Thiel: Tizenhárman a halál ellen. Nagy orvosok életéből. Fordította: Nyilas Jenő. 23 képpel és fakszimilével.Budapest,é.n., Somló Béla Könyvkiadó. Egészvászon kötésben, az eredeti papírborító felragasztva