Vojvodina Zahl der Lose: 119
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1795992
22187
323
5500
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
Torontáltószeg, Nagytószeg, Novi Kozarci; Elemi iskola. W. L. 1380. / Elementary school (EK)
1794633
22188
323
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
Torzsa, Torschau, Savino Selo; Főutca, üzlet, W. L. 2014 / street, shop, (kopott sarkak / worn corners)
1794637
22189
323
Vojvodina
Ansichtskarten
T3
Torzsa, Torschau, Savino Selo; Református templom, üzlet, W. L. 2015 / church, (EK)
1795985
22190
323
Vojvodina
Ansichtskarten
T1/2
Törökbecse, Újbecse, Novi Becej; Római katolikus templom. Wukow Const. fényképész felvétele és kiadása / Catholic church 1103000
22191
323
Vojvodina
Ansichtskarten
T2
Újverbász, Főgimnázium; Bleyer József fényképészeti műintézete / grammar school
1790227
22192
323
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
Újvidék, Novi Sad; Erzsébet tér, vilamos, kerékpár / square, tram, bicycle (EK)
1789595
22193
323
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
1899 Újvidék, Novi Sad; Lövölde / Schiessstätte / shooting hall (kissé ázott sarok / sligthly wet corner) 1789594
22194
323
2200
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
1899 Újvidék, Novi Sad; Adó és vámhivatal, este / tax and customs office, night 1796009
22195
323
Vojvodina
Ansichtskarten
T3
Újvidék, Novi Sad; Kossuth Lajos utca, üzletek. W. L. Bp. 4220. / street view, shops (EB) 1796008
22196
323
Vojvodina
Ansichtskarten
T2/3
Újvidék, Novi Sad; látkép, Városháza, üzletek. W. L. Bp. 4215. / general view, town hall, shops (EK)
1796007
22197
323
Vojvodina
Ansichtskarten
T3
Újvidék, Novi Sad; Pollux oldalkerekes vontató gőzhajó Pétervárad vára előtt. W. L. Bp. 4226. Marijansky és Hohlfeld kiadása / Pollux towing steamship before Petrovaradin castle (sérült sarok / damaged corner) 1081962
22198
323
Vojvodina
Ansichtskarten
T2
Újvidék, Pétervárad, Hitler utca, Volt báni palota, park, Horthy Miklós sugárút, Levente otthon, Római katolikus templom / street, palace, Roman catholic church
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF