Vojvodina

Zahl der Lose: 119

Torontáltószeg, Nagytószeg, Novi Kozarci; Elemi iskola. W. L. 1380. / Elementary school (EK)
22187.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Torzsa, Torschau, Savino Selo; Főutca, üzlet, W. L. 2014 / street, shop, (kopott sarkak / worn corners)
22188.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
3 000 HUF

Torzsa, Torschau, Savino Selo; Református templom, üzlet, W. L. 2015 / church, (EK)
22189.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
3 000 HUF

Törökbecse, Újbecse, Novi Becej; Római katolikus templom. Wukow Const. fényképész felvétele és kiadása / Catholic church
22190.
Materialzeichen T1/2

Rufpreis:
1 800 HUF

Újverbász, Főgimnázium; Bleyer József fényképészeti műintézete / grammar school
22191.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
2 000 HUF

Újvidék, Novi Sad; Erzsébet tér, vilamos, kerékpár / square, tram, bicycle (EK)
22192.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
3 000 HUF

1899 Újvidék, Novi Sad; Lövölde / Schiessstätte / shooting hall (kissé ázott sarok / sligthly wet corner)
22193.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
3 000 HUF

1899 Újvidék, Novi Sad; Adó és vámhivatal, este / tax and customs office, night
22194.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Újvidék, Novi Sad; Kossuth Lajos utca, üzletek. W. L. Bp. 4220. / street view, shops (EB)
22195.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
1 600 HUF

Újvidék, Novi Sad; látkép, Városháza, üzletek. W. L. Bp. 4215. / general view, town hall, shops (EK)
22196.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 200 HUF

Újvidék, Novi Sad; Pollux oldalkerekes vontató gőzhajó Pétervárad vára előtt. W. L. Bp. 4226. Marijansky és Hohlfeld kiadása / Pollux towing steamship before Petrovaradin castle (sérült sarok / damaged corner)
22197.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
1 200 HUF
9

Újvidék, Pétervárad, Hitler utca, Volt báni palota, park, Horthy Miklós sugárút, Levente otthon, Római katolikus templom / street, palace, Roman catholic church
22198.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF