Landkarten Zahl der Lose: 87
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1218717
12634
321
Maps
1930 Ausztria a Palagroupe térképe / 1930 Austria Large hiking map of the Palagroup 70x90 cm
1218713
12635
321
Maps
1899 Ausztria a Ferwallgroupe térképe / 1899 Austria Large hiking map of the Ferwallgroup 70x90 cm
1776687
12636
321
Maps
Homolka József: Budapest térképe házszámok megjelölésével és az utcák és terek betürendes jegyzékével. / Plan von Budapest mit Angabe der Hausnummern und Alphabetischem Strassenverzeichniss. Bp., 1983, Kartográfiai Vállalat. Az 1896-os kiadás (Bp., Eggenberger) reprintje, 67×57 cm 1218661
12637
321
Maps
1930 A Zillerthali Alpok nyugati részének térképe / 1930 Large map of the Western part of the Zillerthal Alps 70x80 cm
1218646
12638
321
Maps
1913 A Brenni felföld térképe / Large map of the Brenn Oberland in Tirol Austria 50x70 cm
1218562
12639
321
Maps
1926 A Steinlar és a Porze Hütte barlangok környékének térképe / Map of the area of Austrian caves
1218566
12640
321
Maps
cca 1910 A Gotthard szoros sítérképe / Ski map of the Gotthard area in Austria 60x45 cm
1284176
12641
321
Maps
cca 1890 2 érdekes térkép: Laibach. Villach, valamint Korfu és a Balkán félsziget vászon téképe. Szép állapotban. / Map of Laibach and area and the Balkan peninsula 41x37 cm
1241243
12642
321
Maps
cca 1930-50 Európa vasúti térképe hátoldalon Olaszország vasúti és tengerészeti térképe, Fratelli Pozzo, 53x64cm
1575750
12643
321
Maps
1941 Mezőgazdaságunk irányításának alapjai. Szerk.: Beke László. Bp., Magyar Királyi Földművelésügyi Minisztérium. III. kiadás. Különféle statisztikai térképek magyarázó szövegekkel. Spriálozott papírkötés, viseltes borítóval, szakadt, foltos, kopott borítóval.
1677157
12644
321
Maps
cca 1900-1955 5 db térkép: A Csendes-óceán, Berlin Stadtplan, Karte von Nord-Amerika, Freytags Karte von Serbien, Budapest, különböző állapotban
1760005
12645
321
Maps
cca 1930-1963 Vegyes térkép tétel, közte két nyomtatvánnyal, 6 db (4 térkép, 2 nyomtatvány): Csona.-Magyarország autótérképe (1:400.000, Shell Kőolaj Rt.) Budai hegyek turista térképe (Aczél-testvérek), Nordost-Frankreich, Park Hotal, Iglis Austria, utazási prospektus, Budapesti V. kerületi Eötvös József gimnázium évkönyve az 1962-1963. iskolai évről, 4 térkép, 2 nyomtatvány, a térképek szakadtak, sérültek, viseltesek Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF