Foto

Zahl der Lose: 270

cca 1970 Antal Márta olimpiai ezüstérmes gerelyhajító Totó reklámfigurával, 18x13 cm
12256.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1910 Habsburg-Tescheni Frigyes főherceg (1856-1936) és családja, 6 db vintage üveglemez negatívról készült későbbi kontakt másolat, 26x20,5 cm és 9x8 cm
12257.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

Rácz Vali (1911-1997) színész- és énekesnő gyermekkorától felnőttkoráig, 4 db fotó, 13,5×8,5 és 24×18 cm közötti méretekben
12258.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930 Díszmagyaros úr nagyméretű fotója (17x23 cm) valamint fiatalkori katonaképe 10x18 cm kartonon
12259.

Rufpreis:
4 000 HUF

1930 Szent Imre év díszülés a Vérmezőn Aloisio Sincero pápai legátus részvételével. Macsi András pecséttel jelzett fotója. 24x16 cm
12260.

Rufpreis:
2 800 HUF

1971 Francia filmsztárok filmpremieren, Michéle Morgan, MTI Külföldi Képszolgálat, hátoldalán pecséttel jelzett, feliratozott, 18x24 cm
12261.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagyatádi Szabó István (1863-1924), Eskütt Lajos (1896-1957) és társaik fotókon, 4 db, valamint Eskütt Lajos nyílt levelének másolata Nagyatádi szobrának leleplezése alkalmából, 15×20 cm
12262.

Rufpreis:
1 200 HUF

Locomotiv GT (Barta Tamás, Laux József, Presser Gábor, Somló Tamás), fotómontázs, gyűrött szélekkel, 30x21 cm.
12263.

Rufpreis:
1 000 HUF

12264.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

1900 Pozsony, id. Vutkovich Sándor (1845-1905) lapszerkesztő, a Toldy-kör elnöke beszédet mond a Petőfi-emléktábla avatásán (Bél Mátyás utca 25., ma Apácapálya/Panenská 27.), nagyméretű fotó Mailáth János műterméből, hátulján feliratozva, pecséttel jelzett, sérült, 28×21 cm
12265.

Rufpreis:
10 000 HUF

Justh Gyula (1850-1917) politikus, Függetlenségi pártelnök fotóalbuma 70 db érdekes fénykép a politikusról, családjáról, utazásaikról, benne néhány érdekes fotómontázs is
12266.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

1947 Budapest, a kigyulladt Szent István-bazilika, fotó, hátulján pecséttel jelzett (Photopress Falus Károly), 12×9 cm
12267.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF