Foto Zahl der Lose: 270
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1775577
12256
321
Photo
cca 1970 Antal Márta olimpiai ezüstérmes gerelyhajító Totó reklámfigurával, 18x13 cm
1775156
12257
321
Photo
cca 1910 Habsburg-Tescheni Frigyes főherceg (1856-1936) és családja, 6 db vintage üveglemez negatívról készült későbbi kontakt másolat, 26x20,5 cm és 9x8 cm 1776372
12258
321
Photo
Rácz Vali (1911-1997) színész- és énekesnő gyermekkorától felnőttkoráig, 4 db fotó, 13,5×8,5 és 24×18 cm közötti méretekben 1778786
12259
321
Photo
cca 1930 Díszmagyaros úr nagyméretű fotója (17x23 cm) valamint fiatalkori katonaképe 10x18 cm kartonon
1764504
12260
321
Photo
1930 Szent Imre év díszülés a Vérmezőn Aloisio Sincero pápai legátus részvételével. Macsi András pecséttel jelzett fotója. 24x16 cm 1774252
12261
321
Photo
1971 Francia filmsztárok filmpremieren, Michéle Morgan, MTI Külföldi Képszolgálat, hátoldalán pecséttel jelzett, feliratozott, 18x24 cm
1776456
12262
321
Photo
Nagyatádi Szabó István (1863-1924), Eskütt Lajos (1896-1957) és társaik fotókon, 4 db, valamint Eskütt Lajos nyílt levelének másolata Nagyatádi szobrának leleplezése alkalmából, 15×20 cm
1726759
12263
321
Photo
Locomotiv GT (Barta Tamás, Laux József, Presser Gábor, Somló Tamás), fotómontázs, gyűrött szélekkel, 30x21 cm.
1632666
12264
321
4800
Photo
1765500
12265
321
Photo
1900 Pozsony, id. Vutkovich Sándor (1845-1905) lapszerkesztő, a Toldy-kör elnöke beszédet mond a Petőfi-emléktábla avatásán (Bél Mátyás utca 25., ma Apácapálya/Panenská 27.), nagyméretű fotó Mailáth János műterméből, hátulján feliratozva, pecséttel jelzett, sérült, 28×21 cm
1718153
12266
321
30000
Photo
Justh Gyula (1850-1917) politikus, Függetlenségi pártelnök fotóalbuma 70 db érdekes fénykép a politikusról, családjáról, utazásaikról, benne néhány érdekes fotómontázs is
1779238
12267
321
Photo
1947 Budapest, a kigyulladt Szent István-bazilika, fotó, hátulján pecséttel jelzett (Photopress Falus Károly), 12×9 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF