Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 350
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1753752
10314
320
Olvashatatlan jelzéssel: Fák a vízparton. Színezett rézkarc, papír, 19×15 cm
1749271
10315
320
Olvashatatlan jelzéssel: Fiú a kakassal. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 33×26 cm 1749266
10316
320
Olvashatatlan jelzéssel: Kislány a libával. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 33×26 cm 1749265
10317
320
Olvashatatlan jelzéssel: Csók. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 33×26 cm 1750727
10318
320
2200
Olvashatatlan jelzéssel: Embrió, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 28,5×17 cm
1753119
10319
320
Olvashatatlan jelzéssel: Gondolkozó ember, rézkarc, papír, 32,5×14 cm 1753101
10320
320
2200
Olvashatatlan jelzéssel: Bűnbeesés, aquatinta, papír, jelzett, számozott (3/7), paszpartuban, 25×15,5 cm 1752939
10321
320
50000
Olvashatatlan jelzéssel: Borozók. Olaj, vászon, keretben, 60×80 cm 1729798
10322
320
14000
1616000
10323
320
Olvashatatlan jelzéssel: Désirée, xerotypia, papír, jelzett, számozott (1/3), paszpartuban, üvegezett fa keretben, 27,5×36 cm
1766736
10324
320
Jelzés nélkül: Lány a mezőn. Olaj, farost. 26x21 cm 1771891
10325
320
Jelzés nélkül: Tájkép, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 20x27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF