https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 41
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1693924
15756
318
0
2000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Gazdag László: A bor- és az üdítőital-gyártás alap- és segédanyagai. Élelmiszeripari szakmunkáskönyvtár. Bp.,1982, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
1706774
15757
318
0
2600
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Pali Bácsi: A kis konyhakertész. [Falusi könyvtár 43.] Bp., 1891, Franklin-Társulat, 116 p. Átkötött egészvászon-kötés, foltos, intézményi bélyegzővel.
Das Lot is nicht erreichbar
1691214
15758
318
0
4200
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Báldy Bálint: A baromfi tenyésztése. Bp., 1954, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1689683
15759
318
0
4000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Kárpáti Tamás: A vendéglátás aranykönyve Bp., 1995 .EastinWest. Kiadói, aranyozott plüss borítással.
Das Lot is nicht erreichbar
1691252
15760
318
0
3000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
A dohány nagyüzemi termesztése. Szerk.: Dr. Borsos János. Bp.,1976, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1581027
15761
318
0
2800
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
A tyúktenyésztés kézikönyve. Szerk.: Dr. Bögre János. Bp., 1964, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1671314
15762
318
0
1600
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Schandl József-Horn Artúr-Kertész Ferenc: Sertéstenyésztés. Bp.,1961, Mezőgazdasági. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói félvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1671994
15763
318
0
1600
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Palocsay Rudolf: Kísérleteim. A micsurinizmus alkalmazásának gyakorlati eredményei. Bukarest, 1914, Mezőgazdasági és Erdészeti Állami Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
Das Lot is nicht erreichbar
1591256
15764
318
0
1600
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Hatvany Lili: Ételművészet, életművészet. Bp., é.n. Szinházi Élet kiadása, 256 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas, foltos borítóval, egy-két foltos lappal.
Das Lot is nicht erreichbar
1734822
15765
318
0
2600
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Jeszenszky Árpád: Oltás, szemzés, dugványozás. Bp.,1958, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1733686
15766
318
0
3600
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Bittera Miklós: Növényteremesztéstan II. rész: Különleges növénytermesztéstan. Bp.,1930, "Pátria", 312 p. Átkötött papírkötés, az elülső borító hiányzik, névbejegyzéssel, de alapvetően jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1708791
15767
318
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Mezőgazdasági Lexikon II. kötet. Szerk.: Bezerédj Adorján, Szilassy Zoltán. Bp.,é.n., Grill Károly. Kiadói félbőr-kötés, kopott borítóval, kopott, kissé sérült gerinccel. Csak II. kötet. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse