Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 50

Manninger Vilmos: A sebészet diadalútja. Bp., é. n., Franklin. Javított félvászon kötésben, jó állapotban.
15587.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tseh Márton: Lovakat orvosló-könyv. Pest, 1797, Trattner Mátyás betűivel. Facsimile (Szombathely, 1979), kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15588.

Rufpreis:
1 600 HUF

15589.

Rufpreis:
1 200 HUF

Henri Bergson: Tartam és egyidejüség. Hozzászólás Einstein elméletéhez.  Bp., 1923, Pantheon Irodalmi Intézet. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
15590.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Entz Géza, Mágocsy-Dietz Sándor(szerk.) : A műveltség könyvtára - Az élők világa. I-II.kötet Növény- és állatország szakférfiak közreműködésével szerkesztik - - 817 szövegképpel és 35 műmelléklettel. Budapest, 1907, Athenaeum. Szecessziós, aranyozott félvászon kötésben. Szép állapotban.
15591.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vadász Elemér: A geológus munkája. Bevezetés a földtani megfigyelésbe. I-II. kötet. (Egybekötve.) Ma és holnap. (Pécs, 1928), Danubia,(Dunántúli Nyomda-ny.), 222+2 p. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.
15592.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

15593.

Rufpreis:
2 000 HUF

A természet világa sorozat 2 kötete, III-IV. III. kötet: A föld és a tenger. IV. A föld és az élet története.,1938-1942., Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói félbőr-kötésben, kopott gerinccel, de belül jó állapotban,
15594.

Rufpreis:
2 000 HUF

Haynal István: A szív és vérerek betegségei. Bp., 1935 Magyar Orvosi Könyvkiadó. Vaknyomott egészvászon kötésben
15595.

Rufpreis:
1 000 HUF

15596.

Rufpreis:
4 000 HUF

15597.

Rufpreis:
5 000 HUF

A Richter Gedeon évkönyve: Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1901-1941. Bp., é. n., Richter Gedeon. Egészvászon kötésben kissé viseltes állapotban
15598.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF