Foto

Zahl der Lose: 379

Piri Reisz: Zuhany jelzett vintage fotó, sarkán törésnyommal,  24x15 cm
12040.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Váli Gábor: Szájharmónikások. Jelzett vintage fotó. 24x15 cm
12041.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1970 Váli Gábor: Jégzajlás a Dunán 3 db vintage fotóművészeti alkotás, hátoldalt jelezve 23x17 cm
12042.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1970 Váli Gábor: Dunakorzó az Újpesti rakpartnál. Jelzett vintage fotó. 18x24 cm
12043.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1973 Zsigri Oszkár (1933-?) budapesti fotóművész hagyatékából 3 db vintage fotó, egy pecséttel jelzett, 10x24 cm és 15x24 cm között
12044.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1920-1930 Paulette & Roy Barry, L'Art Fotó Salon, pecséttel jelzett fotó, 23x18 cm
12045.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1976 A kortárs magyar fotóművészet avantgarde korszakából 3 db jelzett, vintage fotó, 18x24 cm
12046.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1978 A kortárs magyar fotóművészet avantgarde korszakából 4 db vintage fotó, három jelzett, 23x17 cm és 20x24 cm között
12047.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1978 Kortárs fotóművészeti alkotások, 3 db jelzett, vintage fotó, 22x16,5 cm és 18x24 cm között
12048.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1975 Vidéken, szabadon, 7 db finoman erotikus vintage negatív, 6x6 cm
12049.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1988 Az otthon kényelmében, szolidan erotikus fényképek, 8 db mai nagyítás, 10x15 cm
12050.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1988 Modern nők, szolidan erotikus fényképek, 7 db mai nagyítás, 15x10 cm
12051.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF