Foto Zahl der Lose: 379
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1695186
12040
317
3400
Photo
Piri Reisz: Zuhany jelzett vintage fotó, sarkán törésnyommal, 24x15 cm
1695179
12041
317
Photo
Váli Gábor: Szájharmónikások. Jelzett vintage fotó. 24x15 cm
1669260
12042
317
Photo
cca 1970 Váli Gábor: Jégzajlás a Dunán 3 db vintage fotóművészeti alkotás, hátoldalt jelezve 23x17 cm
1695173
12043
317
Photo
cca 1970 Váli Gábor: Dunakorzó az Újpesti rakpartnál. Jelzett vintage fotó. 18x24 cm
1740660
12044
317
Photo
cca 1973 Zsigri Oszkár (1933-?) budapesti fotóművész hagyatékából 3 db vintage fotó, egy pecséttel jelzett, 10x24 cm és 15x24 cm között 1741354
12045
317
Photo
cca 1920-1930 Paulette & Roy Barry, L'Art Fotó Salon, pecséttel jelzett fotó, 23x18 cm
1740621
12046
317
Photo
cca 1976 A kortárs magyar fotóművészet avantgarde korszakából 3 db jelzett, vintage fotó, 18x24 cm 1740622
12047
317
Photo
cca 1978 A kortárs magyar fotóművészet avantgarde korszakából 4 db vintage fotó, három jelzett, 23x17 cm és 20x24 cm között 1740634
12048
317
Photo
cca 1978 Kortárs fotóművészeti alkotások, 3 db jelzett, vintage fotó, 22x16,5 cm és 18x24 cm között
1740949
12049
317
Photo
cca 1975 Vidéken, szabadon, 7 db finoman erotikus vintage negatív, 6x6 cm 1740968
12050
317
Photo
cca 1988 Az otthon kényelmében, szolidan erotikus fényképek, 8 db mai nagyítás, 10x15 cm
1741072
12051
317
Photo
cca 1988 Modern nők, szolidan erotikus fényképek, 7 db mai nagyítás, 15x10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF