Juwelen Zahl der Lose: 94
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1735276
19072
316
Jewellery
Ezüst(Ag) csavart karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 2,7 g 1735292
19073
316
Jewellery
Ezüst(Ag) figaro karkötő, focicipő függővel, jelzett, h: 21 cm, 2,5x0,6 cm, nettó: 4,3 g 1735206
19074
316
Jewellery
Ezüst(Ag) karikagyűrű, 2 db, jelzett, méret: 53 és 56, nettó: 7,5 g
1735203
19075
316
Jewellery
Ezüst(Ag) pillangó függő, jelzett, 2,1x1,4 cm, nettó: 1,4 g 1735198
19076
316
Jewellery
Ezüst(Ag) kopt kereszt és áttört kereszt függő, jelzett, 3,5x1,4 cm, nettó: 2,9 g
1735167
19077
316
Jewellery
Ezüst(Ag) paragrafus függő, jelzett, 2,6x1,4 cm, nettó: 1,6 g
1735165
19078
316
Jewellery
Ezüst(Ag) Szent Kristóf függő, jelzett, 3x2,3 cm, nettó: 3 g 1735191
19079
316
Jewellery
Ezüst(Ag) cselló és hegedű függő, 2 db, jelzett, 3x0,8 cm, nettó: 3,8 g 1735164
19080
316
Jewellery
Ezüst(Ag) gilette-penge alakú függő, jelzett, 3,7x1,7 cm, nettó. 3,2 g 1737779
19081
316
Jewellery
Ezüst (Ag.) virágos melltű, hiányos, jelzett, 4,5×2,5 cm, nettó:5 g
1735730
19082
316
Jewellery
Ezüst (Ag.) névjegykártyatartó, jelzett, nettó:65 g, 8×5,5 cm 1733406
19083
316
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) szív medál, jelzett, 2,5x2,5 cm, 6,9 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF